RockShock

Internetový rockový magazin

Skupina Harlej vydává album Na prodej rozšířené o DVD a poprvé také na vinylu

Text: Warner Music

Skupina HARLEJ vydává své jedenácté řadové album Na prodej poprvé ve vinylovém formátu. K CD navíc připojila DVD se záznamem koncertu, který odehrála na podzim 2018 v pražské Lucerně.

„Záznam z naší třetí Lucerny vznikl původně jen pro naši archivní potřebu a neměli jsme ho v úmyslu vydávat. Chtěli jsme mít pro sebe vzpomínku na koncert, na kterém s námi zahostovala skvělá Petra Janů. Po dlouhé době jsem se k natočeným materiálům vrátil a zjistil, že by byla škoda je nezveřejnit. Původně vznikla jen taková hrubší verze pro YouTube, ale nakonec jsme doladili zvuk a rozhodli se koncert přinést našim fandům jako bonus reedice alba Na prodej. Atmosféra koncertů v ikonickém koncertním sále je vždycky super a doufáme, že tohle se nám podaří díky DVD přenést i lidem domů,“ vysvětluje Tonda Rauer z Harleje.

Harlej v době vzniku alba přivítali nové spolupracovníky, takže na albu kromě stabilních autorů znějí i texty Kuby Ryby (Rybičky 48), Radka Mihoka (Jaksi Taksi) a Oty Balage (BSP, Balage Band).

Mnoho z písní z alba Na prodej zůstalo ve stálém repertoáru skupiny, takže některé z nich zazní i na jejím letošním koncertě v Lucerně 20. prosince.

Související odkazy:
www.harlej.cz
www.facebook.com/HarlejCZ


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 692

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *