RockShock

Internetový rockový magazin

Fenomén Måneskin se vrací! Po úspěchu na Rock For People Hope navštíví pražskou O2 arenu

Text: Anna Vašátková

Poté, co se vyšplhali na vrcholy mezinárodních hudebních žebříčků a kralovali pódiím předních evropských letních festivalů, oznamují MÅNESKIN nové termíny přesunutého turné Loud Kids On Tour, jehož součástí bude i pražská zastávka v rámci spolupráce Rock For People Concerts a Soda Pop Concerts.

Fanoušci se tak dočkají 14. května 2023 v hlavním městě stejně energické show plné temperamentu, jakou předvedla italská čtveřice Victoria, Damiano, Thomas a Ethan v loňském roce na Rock For People Hope. S více než 3,4 miliardami přehrání na všech digitálních platformách a více než 43 miliony posluchačů na Spotify měsíčně se kapela stala fenoménem poslední doby. Během turné navštíví Måneskin v rámci zastávek ta nejdůležitější evropská města, jako jsou Londýn, Paříž, Vídeň, Praha nebo Berlín. Pražský koncert se uskuteční v O2 areně.

Vstupenky
Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu v síti GoOut zůstávají platné i na nový termín 14. května 2023 do sektoru ‘stání‘. Předprodej vstupenek do O2 areny startuje v pátek 25. března od 14.00 hodin v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Více informací na www.rockforpeople.cz.

Díky svému syrovému, energickému a nakřáplému zvuku vrací Måneskin rockʼnʼroll zpět na přední příčky světových hitparád a dokonale jej mísí se současným vkusem. Dvacátníci Victoria (baskytara), Damiano (zpěv), Thomas (kytara) a Ethan (bicí) začínali v roce 2015 jako buskeři vystupující v ulicích Říma a jen o několik let později dobyli svět a stali se jednou z nejpopulárnějších rockových kapel nové generace.

15. července 2021 měl na YouTube celosvětovou premiéru singl s názvem I Wanna Be Your Slave, který za pouhých 24 hodin dosáhl 6,7 milionu přehrání, stal se jednoznačným hitem v 67 zemích a vyšplhal se na první místo v žebříčku YouTube Italia a na dvacáté místo v žebříčku nejlepších světových umělců. Måneskin překonali řadu rekordů a dosáhli prvního místa v žebříčku Spotify Global Top 50 se svou verzí písně Beggin, která společně s I Wanna Be Your Slave rozbila UK Singles Chart, když se obě písně umístily v Top 10. Måneskin se tak stali první italskou kapelou v historii, které se podařilo umístit se v první desítce UK Singles Chart se dvěma singly současně. 25. září 2021 vystoupili Måneskin jako headlineři společně s Edem Sheeranem a Doja Cat na akci Global Citizen Live 2021 v Paříži.

Související odkazy:
www.maneskin.it
www.facebook.com/maneskinofficial
www.instagram.com/maneskinofficial


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 561

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *