RockShock

Internetový rockový magazin

Labefest opět hledá talenty! Program festivalu ovlivní samotní návštěvníci

Text: Martina Jablanovská

Letošní ročník Labefestu, který se koná 31. 5.–1. 6. v nádherném festivalovém areálu na Smetanově nábřeží v Děčíně, otevírá dveře novým talentům. O tom, kdo vystoupí po boku předních českých interpretů, rozhodnou sami návštěvníci.

Pořadatelé festivalu Labefest se rozhodli znovu poskytnout prostor talentovaným umělcům, kteří díky tomu mají možnost vystoupit na velkém pódiu po boku předních českých interpretů.

Neokoukané tváře z řad zpěvaček, zpěváků či kapel tak rozšíří hudební program festivalu. Ten zahrne koncert legendární skupiny OLYMPIC, XINDLA X, kapel MIG 21, IMODIUM, FIVE OʼCLOCK TEA, DOCTOR VICTOR či POST-IT nebo zvučných hip-hopových jmen, jakými jsou YZOMANDIAS a MARPO & TROUBLEGANG.

Zájemci toužící vystoupit po boku renomovaných českých interpretů mohou své demo nahrávky a odkazy na videoklipy zaslat na e-mail talent@labefest.cz do konce března. A jak to bude probíhat dál? Odborná porota vybere hned dvacet interpretů do dvou semifinálových kol, z nichž fanoušci prostřednictvím internetového hlasování vyberou dva finalisty. Oba pak obohatí festivalový line-up.

Labefest 2024 se letos rozroste o druhou stage a nově přidává i chill-out zónu a program pro děti na Mariánské louce. Vstupenky lze zakoupit v předprodejních sítích www.vstupenkadecin.cz a www.ticketstream.cz.

Více informací najdete na www.labefest.cz, www.idecin.cz nebo jam-pr@email.cz.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 710

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *