RockShock

Internetový rockový magazin

Do kterého olympijského sportu se zamiloval Pokáč?

Text: Iva Pavlousková

Žádná jiná sportovní událost již dlouho nevyvolala tolik emocí a vášnivých diskusí jako nyní olympiáda v Číně. Vlastní názor na tolik kritizovaný sportovní svátek si jistě udělal každý z nás. Ten svůj vyjadřuje oblíbený písničkář POKÁČ v novince Na olympiádě v Pekingu.

„Olympiáda je v porušování lidskejch práv v plným proudu, tak si pojďme dát rozbor s elektronickou tužkou,“ říká Pokáč o novince. V ní pak s vtipem a nadhledem například glosuje, jakému zimnímu sportu na olympiádě propadl. Dozvíme se mimo jiné, proč si vybral právě curling, jak skvěle u toho vypadá i jaké to bude mít výhody pro domácnost. Nebo že do snowboardingu se raději pouštět nebude, protože v něm kvůli neporazitelné Ester nemá vůbec žádné šance. Zároveň ve skladbě poukazuje na problematické místo konání her, když v závěru zpívá o náhodném mizení ukecaných žen. Naráží tak na aféru se zmizením známé tenistky.

Skladba Na olympiádě v Pekingu patří do série Pokáčových rychlovek Frekvence 1. Všechna vtipná videa si můžete připomenout na webu rádia: www.frekvence1.cz/video/pokacova-rychlovka


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 553

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *