RockShock

Internetový rockový magazin

Pokáč – Češi se konečně dočkali svého vlastního fast foodu!

Text: Iva Pavlousková

O meruňkových buchtách a vinných klobásách, jež si podle svého mluvčího dopřává prezident na ARO v ÚVN, začal vtipkovat hned celý internet. Holt Češi a jejich pověstný smysl pro humor. Tématu se věnuje i nová Pokáčova rychlovka s názvem Fast food ÚVN.

„Pořádnej českej fast food tady chyběl, tak mám radost, že jsme se konečně dočkali,“ prozradil k novince oblíbený písničkář POKÁČ, jenž je znám svými vtipnými texty na aktuální celospolečenská témata. Hned v úvodu zpívá: „Dávno vím, že zdravá strava je hovadina, žerou to jen králíci a hipsteři z Karlína.“ Tím jistě udělá radost většině Čechů, méně pak odborníkům na zdravou výživu. Pokračuje, jak si dal svíčkovou a pizzu a na další prasárnu si zajde do kantýny ÚVN. V refrénu pak několikrát opakuje: „KFC i Mekáč už jsou z kola ven, ten nejlepší fast food je kantýna ÚVN.“

Premiéru měl song v pátek 22. října. Patří do série Pokáčových rychlovek, ve kterých populární písničkář glosuje na Frekvenci 1 aktuální dění v naší společnosti. Videa najdete na Facebooku, Instagramu a webu rádia www.frekvence1.cz.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 538

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *