RockShock

Internetový rockový magazin

Jaké jsou oblíbené letní hity Marty Jandové, Tomáše Matonohy nebo Robina Sobka?

Text: Iva Pavlousková

K pohodové letní náladě neodmyslitelně patří letní hity, obvykle s chytlavou a často i jednoduchou melodií. Moderátory Frekvence 1 Martu Jandovou, Tomáše Matonohu a Robina Sobka jsme u příležitosti spuštění TOP 100 letních hitů vyzpovídali, jaké jsou ty jejich nejoblíbenější. V tomto projektu jejich domovská stanice Frekvence 1 vyzývá posluchače, aby společně sestavili žebříček největších letních hitů.

„Mým nejoblíbenějším letním songem je Watermelon Sugar od Harryho Stylese. Kromě toho, že je to moc pěkná písnička, mám s létem spojené právě melouny a jejich chuť. Jednak nás během horkých měsíců umí skvěle osvěžit, ale i celkově vizuálně k létu hezky ladí,“ odpověděla Marta Jandová. Její kolega z rádia Robin Sobek prozradil, že už roky má s létem spojený hit Žijeme len raz od Ega, ale letošní léto je pro něj jako Ve snech, protože tato stejnojmenná písnička, kterou nazpíval právě s Martou Jandovou, byla v Hitparádě Frekvence 1 celých 10 letních týdnů. Ve vyprávění pak pokračoval: „Beru to jako malý důkaz toho, že to není jen můj letní hit, ale i některých našich posluchačů, kteří pro něj skoro celé léto hlasovali; děkuji za to.“ Zatímco oba dva sáhli při výběru po relativně nových písničkách, Tomáš Matonoha naopak v létě nejraději poslouchá starší vypalovačku z filmu Pomáda Summer Summer Nights s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John. „Je to léty prověřený song s pohodovou energií, který nemá chybu a ani náročné posluchače neurazí,“ dodal.

Zda se jejich favorité dostanou do výsledné TOP 100 letních hitů Frekvence 1, se spolu s posluchači oblíbení moderátoři dozvědí v sobotu 20. srpna. Rádio v ten den odehraje od 10.00 do 17.00 hodin v premiéře celou super hitparádu, následně bude zveřejněna i na webu.

TOP 100 letních hitů

Žebříček největších letních hitů si posluchači Frekvence 1 sestaví sami – podle toho, které písničky jim nejvíc evokují léto, prázdniny, vzpomínky na dovolenou, vůni moře či romantické letní lásky. Své tipy mohou posílat přes web rádia od pondělí 1. srpna do neděle 14. srpna. Každý, kdo na webu rádia napíše název svého nejoblíbenějšího letního hitu, má navíc šanci vyhrát zajímavou cenu. Celou super hitparádu odvysílá Frekvence 1 v sobotu 20. srpna od 10 hodin, moderování se ujmou Milan Bílek a Marek Malášek.

Stránky soutěže – www.frekvence1.cz/souteze/top-100


DALŠÍ AKTUALITY

Shlédnutí: 351

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.