RockShock

Internetový rockový magazin

Estimates vydávají první singl Siren

Text: Dayspeed Music

V loňském roce zformovaná kapela ESTIMATES vydává svou první nahrávku Siren. Ta je předzvěstí dalších tří singlů, které budou následovat v nadcházejících týdnech a zároveň i příslibem dalších nahrávek naplánovaných na konec tohoto roku.

Estimates chtějí prvním singlem co nejlépe představit svůj zvuk a přístup k tvorbě – neškatulkovat se do stylů a žánrů ani se nebát propojení nových a starších zvuků. V Siren tak můžeme ve slokách slyšet basový groove podpořený synthy a zároveň silné kytarové refrény.

Singl Siren vyšel 5. 4. 2024 pod hlavičkou labelu Dayspeed Music, nahrán byl ve studiu Golden HIVE pod dozorem zvukového inženýra Amáka Goldena a producenta Daniela Šubrta. Dohrávky a mix obstaral ve svém studiu Megahit Lair právě producent singlu Daniel Šubrt, o mastering se postaral Michael Fossenkamper z TurtleTone Studio NYC a obal vytvořila Emma Zavodska.

V současné době mají estimates naplánovaný debutový koncert, na kterém chtějí pokřtít první singl a představit se veřejnosti. Ten se uskuteční 17. 5. v klubu Varšava na pražských Vinohradech, o support se postarají brněnští PRAZDNINY.

Stream singlu – www.bfan.link/siren-13

Související odkazy:
www.facebook.com/profile.php?id=61557845553468
www.instagram.com/estimates.official


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1263

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *