RockShock

Internetový rockový magazin

Nové album kapely Motorband je na světě! Motorband 007 má nekompromisní energii

Text: Martina Pavlíková
Foto: archiv skupiny

Kapela MOTORBAND vydala v pátek 22. března 2024 nové studiové album. V pořadí sedmá deska nese kultovní název Motorband 007 a vznikla s přispěním fanoušků a příznivců skupiny. „Razantní riffy, silné melodie a nekompromisní energie, která rezonuje v každé skladbě,“ takto krátce popsal nové album leader kapely Libor ‘Máča‘ Matejčik.

Album obsahuje 12 nových autorských skladeb. Tři z nich – Bůh jsi ty (www.youtube.com), Vládnout (www.youtube.com) a Ďábel mně svádí (www.youtube.com) – již mají velice úspěšné videoklipy.

Nové album se natáčelo v průběhu konce starého a začátkem letošního roku a provázely jej i těžké zkoušky. Nejprve náročná operace kytaristy Libora ‘Máči‘ Matejčika a pak výměna bubeníka, která se zdařila v rekordně krátkém čase. A jak se zdá, bylo to k prospěchu kapely.

Motorband působí na českém hudebním a speciálně rockovém poli již téměř 40 let. Od loňského jara je obrovským přínosem kapely zpěvák Petr Kutheil. Ten svým výjimečným hlasem s úžasným zabarvením a rozsahem přinesl do kapely ten správný rockový náboj.

Související odkazy:
www.motorband.cz
www.facebook.com/officialmotorband
www.instagram.com/motorband.official


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 1348

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *