RockShock

Internetový rockový magazin

Skálmöld přivezou svou vikinskou metalovou ságu – jednou do Bratislavy a jednou do Prahy

Text: Obscure Promotion

Připravte se na hudební cestu s mistry vikinského metalu, která vás přenese do srdce severských ság. SKÁLMÖLD se vyznačují neutuchající fúzí hřmotných riffů, mytických příběhů a nespoutané energie stojící v čele žánru, který překračuje hranice času a prostoru. Po dlouhých pěti letech představuje islandská šestičlenná skupina novou desku Ýdalir. Na své cestě se po prvním odehraném koncertu v Košicích vrací do Bratislavy a Prahy.

Skálmöld svým jedinečným zvukem zaujali nadšence severské mytologie po celém světě. Jejich složité skladby jsou poctou dávným hrdinským ságám a přenášejí posluchače do světa epických bitev, majestátních krajin a neústupné statečnosti – a nová deska není výjimkou. Skládá poctu takovým klenotům severské mytologie, jako je báseň Grímnismál.

SEVEN SPIRES, pocházející ze Spojených států, se chystají strhnout publikum svým jedinečným symfonickým metalovým zvukem. Jejich hudba, která kombinuje metalové subžánry a inspiruje se rozličnými hudební prvky z jazzu nebo klasické hudby pozdního romantismu, je zážitkem, který se vyznačuje silnými vokály, složitou kytarovou prací a symfonickou orchestrací. Jejich přítomnost na pódiu slibuje být stejně podmanivá jako jejich hudba.

ATAVISTIA, epický melodic/death metal z kanadského Vancouveru, přiveze na koncert svou směs agrese, progresivní komplexnosti a epických orchestrálních prvků. Jejich technická zdatnost a komplexní skladatelské umění kombinující melodický death metal, black metal a skandinávský folk z nich dělá perfektní doplněk této metalové sestavy.

Zapište si do kalendáře, zajistěte si vstupenky a připravte se na nadcházející koncerty této hudební trojice. Připojte se k nám a pozvedněte roh k dávným bohům, nezlomnému duchu severu a pestrosti žánrů, kterou koncerty přinesou!

9. 3. 2024 – Bratislava, Randal
FB událost – www.facebook.com/events/3284020285075260
Předprodej – www.obscure.sk/cs/tickets/detail/id/649

10. 3. 2024 – Praha, Futurum Music Bar
FB událost – www.facebook.com/events/225131070424146
Předprodej – www.obscure.cz/cs/tickets/detail/id/650

Předprodej viz e-Ticket výše, dle místa konání dále v sítích GoOut a Ticketmaster.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1504

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *