RockShock

Internetový rockový magazin

Husman Fest 7 představuje (téměř) kompletní line-up

Text: Aleš Ondráček

20. července se v západočeském Tachově opět sejde vybraná společnost kapel věnujících se především deathmetalové klasice a moderně. Na své si však přijdou i fandové spřízněných žánrů a chybět nebudou ani zahraniční hosté.

Jedním z nich budou legendy německého deathu OBSCENITY, kteří pochopitelně patří k letošním headlinerům. Tito borci jsou na scéně od roku 1992 a svými tituly Suffocated Truth (1992), Perversion Mankind (1994) a The 3rd Chapter (1996) řádně rozčeřili evropské deathmetalové vody. O tom, že jsou pořád ve skvělé formě, svědčí jejich poslední fošna Summoning The Circle z roku 2018. Pro milovníky deathmetalové tradice pak festival chystá ještě domácí veterány TORTHARRY a havířovskou rubačku SOUL MASSACRE.

Moderní, technický či progresivní (jak jen sami chcete) proud letos již tradičně zastoupí domácí a pořádající NEUROTIC MACHINERY. Spolu s nimi budou moderní vlajkou mávat také Severočeši IN VEINS a moravští INCEPTION OF FALL. Husman Fest tak i letos nabídne prostor pro mladou nadějnou krev, což je jedno z jeho poznávacích znamení.

O zpestření festivalové soupisky se postarají dvě tajné zbraně, které jsou domácím (a vlastně nejen domácím) fandům dobře známé. Těšit se tak můžete na symphonic/blackové pekelníky WELICORUSS a na thrashmetalové divočáky EXORCIZPHOBIA.

Ani tím však naše aktuální festivalová soupiska není kompletní, jak ostatně naznačuje i nadpis této zprávy. V rukávu máme ještě jedno headlinerovské eso, které však vyneseme příště.

Máte se na co těšit! Husman s vámi!

Související odkazy:
www.facebook.com/HusmanFest
www.facebook.com/events/1247994849933554


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1555

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *