RockShock

Internetový rockový magazin

Brutal Assault má ohlášeno přes 80 % line-upu

Text: Obscure Promotion

Brutal Assault má ohlášeno 84 % line-upu; na josefovském pódiu znovu zahrají LAIBACH, přijedou i NEW MODEL ARMY a JULIE CHRISTMAS. Třicet let na pódiu oslaví HATEBREED a přidávají se i další kapely z core scény.

Do pevnosti se letos vracejí Laibach se speciálním Opus Dei + The Greatest Hymns setem, který zahrají k příležitosti remasteru a reedice ikonického alba Opus Dei (obsahující písně jako Life Is Life, Leben heißt Leben a Geburt einer Nation), vydaného v roce 1987. Kromě toho tato slovinská kapela zahraje i další důležité skladby, které této desce předcházely, a přidá i několik nových překvapení. Jako vždy u Laibach očekávejte nečekané.

Poprvé také na pódiu Brutal Assaultu zahrají angličtí rebelové New Model Army a Julie Christmas, bývalá zpěvačka Battle Of Mice a Made Out Of Babies, známá zejména pro svou spolupráci s Cult Of Luna. Zatímco album The Bad Wife ji před více než deseti lety oddělilo od metalové scény, spolupráce s Cult Of Luna na Mariner ji vrátila do post-metalového mainstreamu – a nenechala nikoho na pochybách, že její publikum potřebuje další rundu.

Třicet let své existence pak na Brutal Assaultu oslaví Hatebreed, nezlomná hardcorová síla založená v roce 1994 v Connecticutu. Kapela ze zámoří doveze svůj charakteristický agresivní zvuk a intenzivní živé vystoupení se směsicí hardcore/punku a metalu.

Corový line-up se také rozšíří o francouzský grind BLOCKHEADS, core s westernovým twistem od SPIRITWORLD a o moderní postapokalyptiky HUMANITY’S LAST BREATH.

Seznam všech aktuálně oznámených kapel:
ABBATH, ABORTED, AFTER THE BURIAL, AKHLYS, ARCHITECTS, ARMORED SAINT, BARONESS, BEHEMOTH, BLOCKHEADS, BODYSNATCHER, BORN OF OSIRIS, BROKEN HOPE, BRUTUS, CANCER BATS, CARCASS, CRYPTOPSY, CYNIC, CYTOTOXIN, ČAD, DARK TRANQUILLITY, DARKEST HOUR, DARVAZA, DEATHSTARS, DEICIDE, DEVIL MASTER, DØDHEIMSGARD, DOPELORD, DOPETHRONE, EMPEROR, ESCUELA GRIND, EVIL INVADERS, EXODUS, EXUMER, FORBIDDEN, GAUPA, GOD IS AN ASTRONAUT, GRAND MAGUS, GUILT TRIP, HATEBREED, HAVOK, HEATHEN, HEXVESSEL, HIRAX, HUMANITY’S LAST BREATH, IMPALED NAZARENE, INCANTATION, JINJER, JULIE CHRISTMAS, KALMAH, KAMPFAR, KHOLD, LAIBACH, LAID TO WASTE, LEFT TO DIE, LEGION OF THE DAMNED, LIK, MADBALL, MASTER BOOT RECORD, MENTAL CRUELTY, MISERY INDEX, MOTIONLESS IN WHITE, MY DYING BRIDE, NECROT, NEW MODEL ARMY, NIGHT VERSES, OBSCURA, PARTY CANNON, PIG DESTROYER, PLINI, PRIMORDIAL, RED FANG, RIVERSIDE, ROTTEN SOUND, SADUS, SATYRICON, SEVERE TORTURE, SHOW ME THE BODY, SKELETAL REMAINS, SNĚŤ, SOIL, SPIRITBOX, SPIRITWORLD, STONED JESUS, SVALBARD, TEN56., TERRORIZER, TESTAMENT, TEXTURES, THE AMITY AFFLICTION, THE BLACK DAHLIA MURDER, THE OBSESSED, THIS IS HELL, TOXIC HOLOCAUST, TRIUMPH OF DEATH, TULUS, UADA, UFOMAMMUT, UNTO OTHERS, VED BUENS ENDE, VILLAGERS OF IOANNINA CITY, VLTIMAS, VOMITORY, WHITECHAPEL, YELLOW EYES

7.–10. 8. 2024 – pevnost Josefov

Vstupenky – www.brutalassault.cz
FB událost – www.facebook.com/events/852681396382704
YouTube – www.youtube.com/watch?v=A3wQ8-PNu2s
Spotify – www.open.spotify.com/playlist


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 1276

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *