RockShock

Internetový rockový magazin

Thrash komando z Valašska Refore vydává druhou desku Illusion Of Existence

Text: Smile Music

Právě dnes vychází očekávaná druhá deska nadějné mladé thrashové krve REFORE z Valašska. Album Illusion Of Existence je rychlejší a ještě naštvanější. Kluci na něj mohou být právem pyšní, první recenze desku, která je ode dneška dostupná i na všech streamovacích platformách, vyzdvihují do nebes.

Téma iluze a reality je leitmotivem celé desky. Každý se někdy obrňuje slonovinovou věží před nepříjemnou realitou a vytváří si vlastní svět, do kterého projektuje své nenaplněné sny. Refore si s tímto tématem a agnostickou myšlenkou nepoznatelnosti reality skrze zkreslující smysly pohrávají napříč celou deskou Illusion Of Existence.

Hlavním poselstvím podle zpěváka a kytaristy Fery je: „…že každý máme svůj svět iluzí, ale ať jsou sebehorší, je třeba mít se na pozoru, protože realita může být ještě horší.“ Deska vychází na fanouškovsky oblíbeném vinylu, ještě oblíbenější kazetce a CD.

Desku Illusion Of Existence Refore pokřtí 17. února ve Valašských Kloboukách na zimní verzi svého festivalu, tentokrát pod hlavičkou Thrash nebo běž. Na festivalu kromě Refore vystoupí EXORCIZPHOBIA, NAHUM, FAÜST, LAID TO WASTE, 1000BOMBS, LIBIDO CHALLENGE, MÖRGHUUL a DEVIANCE. A jako bonus ten večer pokřtí i kapela Laid To Waste album Mental Decay, které po dlouhých sedmi letech vydává poprvé na vinylu. Dva křty, to už stojí za to přijít.

K dostání na Sparkshopu www.sparkshop.cz.

Související odkazy:
www.facebook.com/reforethrash
www.bandzone.cz/refore


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 1230

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *