RockShock

Internetový rockový magazin

Panteón Rococó přivezou na Mighty Sounds latinskoamerickou energii

Text: Mighty Sounds

Na 18. ročník festivalu Mighty Sounds, který proběhne 28.–30. června 2024 na letišti Aeroklubu Tábor, dorazí mexičtí PANTEÓN ROCOCÓ. Bude se jednat o jejich návrat do České republiky po dlouhých 10 letech. Tyto jihoamerické hvězdy doplní v programu již oznámené kapely BAD RELIGION nebo THE HIVES a mnoho dalších.

Panteón Rococó jsou spolu se Ska-P nejvlivnějšími a největšími hvězdami latinskoamerické ska scény a jejich koncerty navštěvují ve Střední a Jižní Americe desetitisíce návštěvníků. Že zde patří opravdu mezi hudební špičku, dokazuje i jejich poslední singl z minulého roku, který nahráli spolu s Carlosem Santanou. Solidní fanouškovskou základnu si však dokázali vybudovat i v Evropě. Jejich charakteristický styl vychází z punku, ska, reggae, salsy i mariachi. To vše transformuje na pódiu tento osmičlenný soubor v obrovskou masu energie. Kde jinde by měla tahle kapela vyznít lépe než právě na Mighty Sounds?

Line-up, který se už velmi slibně plní, lze stejně jako veškeré informace o festivalu najít na www.mightysounds.cz. Třídenní vstupenku lze v tuto chvíli pořídit za 3290 Kč.

Mighty Sounds vol. 18
28.–30. června 2024
Tábor, letiště Aeroklubu Tábor

To nejlepší z punku, punk rocku, rock’n‘rollu, reggae, HC, ska a rockabilly.

Související odkazy:
www.mightysounds.cz
www.facebook.com/mightysounds
www.twitter.com/MightySounds
www.youtube.com/watch?v=EQgcO1LMFvw


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 664

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *