RockShock

Internetový rockový magazin

Mnohonásobná zlatá slavice Lucie Bílá se nebude držet zpátky

Text: Supraphon

Jednadvacetinásobná zlatá slavice LUCIE BÍLÁ přichází s novým singlem, který nese název Nebudu se držet zpátky. Tanečně laděná písnička s pozitivní atmosférou v posluchačích probudí dobrou a pohodovou náladu. Videoklip k ní se navíc záhy po zveřejnění dostal do trendů na YouTube.

„Novou písničku i videoklip nejlépe představuje samotný název Nebudu se držet zpátky. Vše, co dělám a pro co zahořím, dělám s láskou a naplno… Také se těším z nové hry ve svém divadle, těším se na blížící se vánoční turné a nejvíc na 9. prosince na dva koncerty ve Státní opeře,“ prozrazuje své plány Lucie Bílá.

Skladbu, speciálně pro Lucii, napsala Patricie Kaňok Fuxová, hlavní postava úspěšné dívčí formace Vesna, která letos zastupovala Českou republiku ve finále Velké ceny Eurovize. Není to jejich první spolupráce, loni například bodovala písnička Fénix, ale tentokrát k ní přizvali producentský tým Production Lovers. Za režií videoklipu pak stojí Dan Svátek, mimo jiné režisér úspěšných filmů Úsměvy smutných mužů či Dvě slova jako klíč.

Lucie Bílá letos plánuje pro fanoušky tradiční koncertní turné Bílé Vánoce Lucie Bílé, které tentokrát čítá téměř 30 zastávek v Čechách, na Moravě i na Slovensku a mnohé z nich již hlásí vyprodáno. Mimo to má na programu i několik recitálů se svým stěžejním spoluhráčem Petrem Maláskem nebo i pravidelná vystoupení v Divadle Lucie Bílé.

Zvláštní kapitolu v nabitém koncertním programu pak bude mít její speciální vánoční dvojkoncert ve Státní opeře, kde ji doprovodí kapela Petra Maláska, Bílý sbor a Pražský studiový orchestr pod vedením Miriam Němcové. Jako speciální hosté se pak na prvním koncertě odpoledne představí Jan Toužimský a na večerním Štefan Margita.

Multilink – www.luciebila.lnk.to/NebuduSeDrzetZpatkyID


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 975

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *