RockShock

Internetový rockový magazin

U Vodvárků v Kolíně vypukne v prosinci Christmas Mazec vol. 5

Text: Jaroslav ‘Bejv‘ Petřík

Tak tu zase po roce máme tu naši tradiční vánoční tancovačku v rytmech metalu. Zase 6 kapel, zase kultovní hospoda U Vodvárků v Kolíně. Takže si odložte tašky s dárky se satanskými motivy a pojďte si hodit škrpálem na tradičně pestrý metalový koktejl, který jsme vám připravili.

Tento rok jsme dotáhli hodně čerstvé metalové krve – a kdo že konkrétně to bude? Masakrózní death metal s příměsí coru a slamu nám přijedou naservírovat ostřílení borci z ANIME TORMENT. Kluci jsou staří známí, ale od jejich posledního vystoupení u nás kapela neuvěřitelně vyrostla a to také dokazuje velký zájem o jejich vystoupení za hranicemi. Z AT se stal jeden z vývozních artiklů českého metalu. Nekompromisní nářez! Velmi oblíbený energický thrash metal přijedou prezentovat borci z cajzlu FAÜST. Obecně se vlna thrashe valí metalovou scénou a zrovna tihle hoši jsou to nejlepší, co je u nás k slyšení.

Pak tu máme mladou krev, kterou tento rok budou zastupovat bandy NOMURA a SEARCH AND DESTROY. Prvně jmenovaní prezentují muziku, která se pohybuje na pomezí djentu a progressive metalcoru, která zvládne i nejpřísnější srovnání v celosvětovém měřítku. Kluci ze Search And Destroy mají zase nakročeno do vod česky zpívaného deathcoru s velkým hitovým potenciálem. Kdyby někdo namítal, že čeština se k tomuto stylu nehodí, pak věřte, že jejich refrény jsou tak chytlavé, že utkví v hlavě na dlouhou dobu.

Na o něco ostřejší notu, ale s jemnou ženou v popředí, nám zahrají moravští brutal/deathmetalisté BESTIAL THERAPY. Nicméně věřte, že to bude terapie vedoucí spíše k sebevraždě než k vyléčení v pravém slova smyslu. Soupisku jako vždy uzavírá pořádající kapela z Týnce ELYSIUM, kde se už pořádně na bubenické židli usadil nový bicman a kapela se cítí silnější než kdy předtím. Přijďte to konec konců posoudit sami!

Takže v souhrnu pestrý večírek, který už je tradicí a vždy přináší návštěvníkům další metalové obzory. Vypusťte tedy kapra, vyhoďte salát a přijďte si dát metalový výplach myšlenek z mozku.

Kompletní soupiska festivalu: Elyseum, Anime Torment, Faüst, Nomura, Search And Destroy, Bestial Therapy

9. 12. 2023, 17.00 hod. – Kolín, U Vodvárků

Veškeré informace o akci a aktuální informace se dozvíte na www.facebook.com/events/835481531359786.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 984

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *