RockShock

Internetový rockový magazin

Léta běží, vážení, Kluboofce jsou tři. Slavíme narozeniny!

Text: Jiří Vacek

Být Kluboofka fyzickou osobou, jde letos do školky. Prvně si s maminkou přinese do školky bačkůrky a ručníček, seznámí se s pančitelkou a pak vzhůru do první fáze socializace.

Za tři roky existence z projektu, majícího za cíl především pomoci kapelám v nelehkých časech pandemie, vyrostla promo agentura se zdravým sebevědomím a zápalem pro věc. A jelikož se narozeniny musí pořádně oslavit, i Kluboofka pro vás nachystala pořádný narozeninový mejdan.

Pořádná party se samo sebou neobejde bez muziky, 4. listopadu v Čerčanské besedě proto zahrají k poslechu a k tanci (a nebude se jednat o harmonikáře a dirigenta):

ARGOS – metalová klasika jako podle manuálu ‘jak se vyznat v heavy metalu‘. Kapela o sobě dala vědět už koncem osmdesátých let a původní heavy metal rozhodně neviděla z okna rychlíku Praha–Brno. Řízný styl kapely je jako stvořený pro živé hraní a buďme si jistí, že to bude metal!

Hardrockeři ALLMARA z Vlašimi mají venku velmi podařené druhé album Brána! Staré dobré hardrockové kořeny kapela s elegancí přenesla do současného stavu věcí rockových zásluhou spojení zkušenosti a mladistvé energie. Možná přijdou i Valkýry

ECLIPSE OF HEAVEN by se jistě dali šoupnout do chlívečku s názvem metalcore, jenomže… tahle mladá parta se hodně snaží o vlastní ksichtík a daří se jí to. Alternativní prvky pouštějí do jejich muziky příjemný svěží vítr. Eclipse Of Heaven jsou tou kapelou, která umí oslovit publikum i mimo poměrně úzkou metalcorovou skupinu posluchačů.

Naši vážení a milí, neváhejte a dorazte! Bude to jízda, kdy brzdy jsou sprosté slovo.

FB událost – www.facebook.com/events/1045683476609124

Předprodej – www.smsticket.cz/kluboofka


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1004

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *