RockShock

Internetový rockový magazin

Postmodern Jukebox vystoupí 6. října na festivalu Groove Brno

Text: PIARISTI

Brno se opět chystá na nezapomenutelný hudební zážitek. Na podzim sem totiž zavítá newyorská pop-jazzová senzace POSTMODERN JUKEBOX a její vystoupení bude oslavou největších hudebních žánrů 20. století, jedinečně spojených s rozpoznatelnými hity naší moderní doby. Tento hudební stroj času přistane na festivalu Groove Brno v SONO Centru 6. října a vezme publikum na neobyčejnou cestu minulými hudebními epochami. Vstupenky jsou již nyní k zakoupení na GoOut.

Hudební projekt, který s oblibou kombinuje moderní popové a rockové hity s klasickými žánry jako jazz a swing, se chystá na velké vystoupení v Brně, kde zahraje své ‘včerejší hity dneška‘. „Časy se mění a trendy přicházejí a odcházejí, ale – stejně jako Jaguar XK-E z roku 1961 – klasické zvuky minulosti se s věkem jen zhodnocují. Ať už jste milovníci vinylů, nebo módní fanoušci TikToku, vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu 100 lety nadčasové hudby,“ láká fanoušky samotný zakladatel Scott Bradlee.

Postmodern Jukebox je hudební projekt, který založil tento pianista a aranžér v roce 2011. Kapela se proslavila svými originálními aranžemi populárních písní v retro stylu. Vytvořila coververze písní od Lady Gaga a The Strokes až po Katy Perry a KISS. Od svých začátků, kdy jako malá skupina přátel muzicírovala ve sklepě v newyorském Queensu, se Postmodern Jukebox rozrostli o 70 různých interpretů.

Jejich hudba je známá po celém světě, a to také díky internetu, kde se během poslední dekády proslavila jako jeden z největších hudebních fenoménů. Jejich YouTube kanál má více než 6,8 milionu odběratelů a zhlédnutí jednotlivých videí se počítají ve stovkách milionů.

Jako vždy i při brněnském živém vystoupení se představí soubor naplněný až po okraj některými z nejzajímavějších současných vokalistů, instrumentalistů a stepařů. „Jsem nadšený, že jsme dokázali do Brna přivést tak vynikající hudební projekt. Věříme, že jeho neotřelé aranže hitů od Adele, Eda Sheerana, Post Malone nebo Michaela Jacksona osloví publikum festivalu Groove Brno a přinesou všem jedinečný hudební zážitek,“ říká Josef Buchta, ředitel festivalu Groove Brno.

Na jarní a letní části festivalu se vedle Postmodern Jukebox představí také řada dalších umělců. Mezi ně patří například americký hudebník, několikanásobný nominant ceny Grammy a člen světového fenoménu Vulfpeck CORY WONG, švédská trojice DIRTY LOOPS nebo držitelka Grammy, losangeleská skladatelka a zpěvačka JUDITH HILL s domácím B-SIDE BANDEM.

Vstupenky na koncert Postmodern Jukebox, stejně jako na další koncerty festivalu, jsou již nyní k dostání na GoOut.cz – www.goout.net.

Videa:
www.youtube.com/watch?v=TcArzldvoG
www.youtube.com/watch?v=V1loN5mhRkI
www.youtube.com/watch?v=gYc5zrXC52k

FB události festivalu – www.facebook.com/groovebrno/events

Související odkazy:
www.facebook.com/groovebrno
www.instagram.com/groove_brno


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 896

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *