RockShock

Internetový rockový magazin

Anna K. s hitem O tobě i o mně, který se objevil v širších nominacích na Ceny Anděl, vyráží na akustické turné

Text: BrainZone Promotion

Zpěvačka ANNA K. finišuje přípravy na další turné. V rámci 10 zastávek po celé České republice uvede oblíbené akustické koncerty. Se svou kapelou představí největší hity včetně novinky O tobě i o mně v akustických aranžích.

Singl, který již od léta loňského roku rotuje rádiovými frekvencemi, zazněl poprvé na prosincovém koncertě v divadle Hybernia. Nyní si ho budou fanoušci moct vychutnat na turné, které startuje 10. března ve Zlíně a končí 5. května v Chomutově. O tobě i o mně sklízí úspěchy nejen u posluchačů, ale též u odborné veřejnosti. Dostal se totiž do širší nominace na Ceny Anděl v kategorii ‘Skladba roku‘.

Jelikož do tour zbývá jen pár dnů, zkoušky jsou v plném proudu. „Akustické aranže našich písní už hrajeme několik let, a tak pouze přidáváme novější singly jako Na malou chvíli a O tobě i o mně a vymýšlíme nějaká malá překvapení pro fanoušky, kteří už naše akustické koncerty znají a věrně chodí každý rok. Vždy je to krásná energie, kotel, a i když je koncert na sezení, ke konci lidé stojí a tančí a zpívají. Miluju tu atmosféru, jak se decentní koncert mění v bezva hudební mejdan, ze kterého lidé chodí usměvaví a nabití energií,“ říká o přípravě zpěvačka.

Anna K. se nejvíce těší na samotnou premiéru ve Zlíně 10. 3., protože tam bývá, podle jejích slov, skvělé publikum. „Dál se těším na úplně všechny zastávky našeho turné a na setkání s lidmi nejen z pódia, ale i na ta osobní, třeba při autogramiádách, které na svých koncertech ráda pro fanoušky dělám.“

Nejnovější singl Anny K. s názvem O tobě i o mně spolu s jeho autorem Tomášem Varteckým produkoval pětinásobný držitel prestižní americké ceny Grammy Chris Lord-Alge. Na nahrávce se podíleli dokonce i členové kapely Bon Jovi. Anna K. s hudební legendou nespolupracovala poprvé. Jejich pracovní cesty se spojily již na předchozím singlu Na malou chvíli. „Je to pro mě velká zkušenost pracovat s tak slavnými lidmi, jako je Chris, který má několik amerických cen Grammy a je i tak velmi skromný, věčně usměvavý. A hlavně výsledek je vždy boží,“ říká zpěvačka nadšeně.

Autorem hudby i textu je, jak je u Anny K. již obvyklé, Tomáš Vartecký. A protože s Annou K. tvoří pár i v soukromí, promítl do písně i kousek životní zkušenosti, která dělá písničku o to emotivnější. Anna K. přiznává, že mu při tvorbě i tentokrát tak trochu radila. „Je to zas jako u všech našich společných písní, které spolu vytvoříme. Mému klukovi velmi zasahuju hlavně do textů. (smích). Singl O tobě i o mně je inspirován naším životem, ale také i příběhy lidí okolo nás. Není tedy úplně doslovně o nás dvou, ale trocha inspirace tam po našich společně prožitých téměř 25 letech je.“

Přehled koncertů turné:
10. 03. – Zlín, Kongresové centrum – info, vstupenky
11. 03. – Zábřeh, KD – info, vstupenky
16. 03. – Jablonec, Městské divadlo – info, vstupenky
17. 03. – Česká Lípa, KD Crystal – info, vstupenky
30. 03. – Brno, SONO Centrum – info (vyprodáno)
04. 04. – Jičín, Masarykovo divadlo – info, vstupenky
14. 04. – Rakovník, Kulturní centrum – info, vstupenky
20. 04. – Děčín, Městské divadlo – info, vstupenky
26. 04. – Plzeň, Měšťanská beseda – info (vyprodáno)
05. 05. – Chomutov, Městské divadlo – info, vstupenky

Související odkazy:
www.anna-k.cz
www.facebook.com/officialannak
www.instagram.com/annak_official


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 754

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *