RockShock

Internetový rockový magazin

Islandská zpěvačka a umělkyně Björk se vrací do Prahy se svým multimediálním dílem Cornucopia

Text: Echopromotion

BJÖRK oznámila turné Cornucopia, které zahájí v září tohoto roku v portugalském Lisabonu. Turné Cornucopia, které vzniklo na základě alba Utopia z roku 2017, debutovalo jako rezidenční show v newyorském klubu The Shed a sklidilo hvězdné recenze, přičemž časopis Rolling Stone o něm napsal, že se jedná o „podívanou plnou špičkového zvuku a obrazu“. Nová show Cornucopia představuje původní pódiovou show s hudbou z jejího repertoáru, přepracovanou tak, aby zahrnovala i hudbu z jejího aktuálního alba Fossora, které bylo nominováno na Grammy.

Cornucopia byla vždy zamýšlena jako svět pro desku Utopia i pro album po ní, které je nyní venku pod názvem Fossora, takže jsem opravdu nadšená, že se tyto dva světy střetnou v premiéře letos na podzim Evropě,“ říká samotná Björk.

Cornucopia zahrnuje digitální vizuály vytvořené mediálním umělcem Tobiasem Gremmlerem, Andym Huangem, Nickem Knightem, M/M, scénografii Chiary Stephenson, flétnový septet Viibra, klarinetisty, harfistku, perkuse, elektroniku a řadu nástrojů na míru implementovaných do inovativního prostorového zvukového designu scény včetně vlastní reverbové komory.

16. 9. 2023 – Praha, O2 arena

Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 3. 2. 2023, 9.00 hod. Předprodej pro Spotify, Live Nation klub, O2 a iDnes Premium od 1. 2. 2023, 9.00 hod. do 3. 2. 2023, 8.00 hod.

Související odkazy:
www.bjork.com
www.facebook.com/bjork
www.instagram.com/bjork
www.twitter.com/bjork


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 833

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *