RockShock

Internetový rockový magazin

KISS se v rámci End Of The Road World Tour naposledy vrátí do Prahy

Text: Echopromotion

Legendární hardrocková kapela KISS po vyprodaném a velkolepém letošním koncertu v Praze vyslyšela hlasy tisíců fanoušků a 50 let od založení vystoupí naposledy v pražské O2 areně.

„Všechno, co jsme vybudovali a co jsme za poslední více než čtyři desetiletí dobyli, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří během těch let zaplnili kluby, arény a stadiony. Tohle bude vrcholná oslava pro ty, kteří nás viděli, a poslední šance pro ty, kteří nás neviděli. KISS Army, na našem posledním turné se loučíme naší dosud největší show a odejdeme stejným způsobem, jakým jsme přišli… Nekompromisní a nezastavitelní,“ uvedli KISS k turné The End Of The Road.

KISS jsou známí svými charakteristickými vystoupeními, která jsou větší než život a již několik desetiletí dokazují, proč jsou bezkonkurenčně nejikoničtější živou show v rock’n‘rollu. Členové rock&rollové síně slávy, kteří prodali více než 100 milionů alb po celém světě, prohlásili, že toto turné je věnováno milionům fanoušků KISS Army.

KISS nabídnou VIP zážitky a speciální předprodeje pro fanoušky KISS Army. VIP zážitky mohou zahrnovat možnost osobního fotografování s kapelou, přístup do exkluzivního salonku před koncertem a prohlídku zákulisí. Více informací naleznete na www.kissonline.com.

KISS – End Of The Road World Tour
10. 6. 2023 – Praha, O2 arena

Ceny vstupenek od 1990 Kč. Předprodej pro Live Nation Klub, O2 a iDnes od 6. 12. 2022, 10.00 hod. do 8. 12. 2022, 9.00 hod. Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 8. 12. 2022 v 10.00 hod.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 842

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *