RockShock

Internetový rockový magazin

Šumperk ovládne vánoční atmosféra

Text: Ondřej Procházka

Na šumperském náměstí Míru se po dvouleté koronavirové pauze opět rozvoní punč a prostranství před radnicí ožije hudbou. Vánoční Šumperk 2022 bude zahájen první adventní neděli 27. listopadu v 17.00 hodin a potrvá až do Štědrého dne. Při organizaci celé akce spojily své síly Dům kultury Šumperk a odbor školství, kultury a vnějších vztahů.

„Podařilo se nám sestavit žánrově pestré koncertní bloky, které budou od zahájení Vánočního Šumperka probíhat až do jeho konce vždy od pátku do neděle. V předposledním týdnu navíc budou na pódiu před radnicí vystupovat dětské soubory mateřských a základních škol,“ přiblížil strukturu hudebního programu dramaturg Domu kultury Ondřej Procházka.

Kromě nabitého hudebního programu Vánoční Šumperk nabídne i bohatou škálu stánků s občerstvením v podobě teplých alkoholických i nealkoholických nápojů nebo zabijačkové produkty. Nově město pořídilo velký stánek pro nabídku dalších gastronomických specialit.

V hudebním programu se představí například adventní seskupení HALELUJA BAND, moderní cimbálovka CIMBAL HELL BAND, teenagerská rocková skupina DOCELA KAPELA, country/rocková HOLÁTKA, akustický band MICASH nebo alternativní BLACK HAT či AG4.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 672

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *