RockShock

Internetový rockový magazin

Cocotte Minute jdou po třech letech tradičně předvánočně kohlledovat. Limitovaná vánoční šňůra je tu, tak buďte u toho!

Text: Hanka Bukáčková

Vykašlete se na pečení cukroví, balení dárků, smažení kapra a pojďte si užít poslední mejdany roku! COCOTTE MINUTE chystají na příští rok velké věci včetně vydání avizovaného triptychu Zllá láska. Ještě než se tak stane, přicházejí s klasickou vánoční šňůrou plnou hutných elektrických kytar. Série koncertů začíná 2. 12. v Brně a končí 17. 12. v Liberci.

Před pár týdny vydala kapela novinku Řeka, se kterou trhala rekordy ve svém žánru. I když na konci října hostovala Trautenberkům ve Velkém sálu Lucerny, aktuální singl budete moci uslyšet poprvé naživo až na vánoční šňůře, kterou po třech letech naváže na svou tradici.

Fanoušci se mohou těšit na tradiční řežbu, kterou vloni nahradily akustické koncerty a rok před tím stream. O to intenzivněji, mezi svými, v početném davu, vyzní vánoční Kohlleda (cover Nesem vám noviny).

„Po třech letech jedeme zas konečně na normální vánoční tour. Těšíme se strašně. A podle toho, jak vypadaj zatím předprodeje, se těší i slušná masa fans. Co víc si přát,“ říká frontman Zeller.

Chráněná dílna z Mníšku pod Brdy, jak si sami vtipně říkají, nadále naděluje. Pro své fanoušky připravila další várku vytříbeného merche, a že je z čeho vybírat. Pokud přemýšlíte, co máte koupit svým nejbližším k Vánocům, pak je volba jasná. Brány e-shopu www.zllo.cz se zavírají 6. 12.

Rozpis vánoční tour 2022:
02. 12. – Brno, První patro
03. 12. – Frýdek-Místek, Stoun
09. 12. – Kutná Hora, Česká 1
10. 12. – Plzeň, Pod lampou
16. 12. – Praha, Palác Akropolis
17. 12. – Liberec, Bunkr

Vstupenky zakoupíte v obvyklých předprodejích.

Související odkazy:
www.cocotteminute.org
www.facebook.com/CocotteMinuteBand
www.instagram.com/cocotteminute


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 797

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *