RockShock

Internetový rockový magazin

Rockový Slunovrat se po roce vrací, a rovnou s Dubiozou!

Text: Kryštof Chvojka

Po vynucené pauze se na scénu opět vrací hudební festival Rockový Slunovrat. Ročník 2023 se tradičně koná první červnový víkend, tedy 2. a 3. 6. 2023, a kde jinde než v amfiteátru Lesního divadla v Řevnicích. Na dvou pódiích se vystřídají zahraniční hvězdy, tuzemské stálice i neokoukané tváře.

Headlinerem nabitého ročníku je DUBIOZA KOLEKTIV – bosenský klenot, který je s Rockovým Slunovratem spjat už od první show v roce 2017. Diskografie Dubiozy se letos rozrostla o jedenáctý albový počin Agrikultura, který pokračuje v zajetých kolejích úderného balkan/ska/punku. V závěsu za nimi jsou ITCHY, mladí punkrockeři z Německa, kteří v poslední době kromě angličtiny dávají přednost také songům ve své mateřštině. Z českých luhů a hájů hlásíme návrat svérázných, ale talentovaných HENTAI CORPORATION.

Předprodej vstupenek na celý festival je rozdělen do cenových vln. Na webových stránkách festivalu lze nyní prvních 100 lístků pořídit za exkluzivní cenu 590 Kč. Po vyprodání je bude možné na webu a v síti GoOut.cz pořídit za 790 Kč.

Více informací o akci je k nalezení na www.rockovyslunovrat.cz nebo na facebookových stránkách festivalu www.facebook.com/rockovyslunovrat.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 4.3 / 5. Počet hlasů: 3

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 863

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *