RockShock

Internetový rockový magazin

Kapela Fate Magazine představuje zbrusu nový singl a videoklip Waste Your Time a comebackové album Beztíže

Text: Zdena Selingerová

Singl Waste Your Time kapely FATE MAGAZINE je o vztahu dvou lidí, kde by jeden z partnerů rád všemi dostupnými silami ovládl toho druhého.

„Naše srdce nám vždy napoví, jestli naše životní cesty a vztahy jsou pro nás to pravé. Stačí mu jen naslouchat a najít sílu k rozhodnutí… Song je energická tempovka, která posluchače rozhodně nenechá stát na místě,“ říká frontman kapely David Adámek.

Waste Your Time má i svoji českou verzi, která nese název Beztíže.

„Stejně tomu bylo i u úspěšného singlu Runaway. Vlastně na celé nové desce kombinujeme češtinu s angličtinou, baví nás to a pro naše fanoušky to není nic nového. Za mě osobně je díky tomu deska hodně barevná, osobitá, některé texty jsem měl prostě potřebu nazpívat česky, a tím i určitou osobní zpověď přiblížit více našim skalním fans,“ dodává David.

Ke zmíněnému singlu natočila kapela i videoklip, který vyšel v minulých dnech. Mix a mastering obstaral Johny Rainbow, se kterým FM spolupracovali na všech skladbách.

Rok 2023 bude pro Fate Magazine i návratovým rokem na koncertní pódia, na což se všichni velmi těší a momentálně veškerý svůj volný čas tráví ve zkušebně.

Koncertní křest alba Beztíže proběhne 10. 12. 2022 v Teplicích, odkud kapela pochází a kde má obrovskou fanouškovskou základnu. Více informací na www.fatemagazine.cz a na sociálních sítích kapely.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 962

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *