RockShock

Internetový rockový magazin

The Colorblinds představují nový video singl vytvořený umělou inteligencí

Text: The Colorblinds

Kapela THE COLORBLINDS začínala raketovým startem. Zúčastnila se přehlídky šesti nejnadějnějších kapel roku Bandzone Showcase, natočila rozhovor pro Medúzu (ČT2), koncertovala na Poctě Václavu Havlovi v Lucerna Music Baru nebo na hlavní stagi United Islands a objevila se v přímém přenosu České televize v hlavním vysílacím čase.

Po několika letech neaktivity, kdy její členové studovali v zahraničí, se znovu usadila v Praze a připravila nové album. Její jedinečná energie je podložená více než desetiletou zkušeností na české klubové scéně a zaujme posluchače mnoha stylů – svými funkovými groovy, popovými melodiemi nebo tvrdšími rockovými riffy. Druhý singl alba Focus vyšel 29. července 2022 s videoklipem vytvořeným umělou inteligencí.

Píseň Focus popisuje strasti a úskalí na cestě k úspěchu v dnešní digitální době. Je inspirací pro mladé lidi, kteří si jdou za svými sny. V jejich úsilí je podpoří a nabídne jim motivaci. Focus je druhým singlem z nového alba Staying Alive, které vyjde ke konci roku 2022 a jehož název mimo jiné odkazuje na to, že kapela The Colorblinds tu stále je a hlásí se aktivně o slovo na české hudební scéně.

Související odkazy:
www.linktr.ee/thecolorblinds
www.instagram.com/the_colorblinds
www.youtube.com/user/TheColorblinds
www.open.spotify.com/artist/4Q3LzPUQb4A2AlDW1ydN7R
www.facebook.com/the.colorblinds.official
www.bandzone.cz/thecolorblinds


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 596

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *