RockShock

Internetový rockový magazin

Rockoví titáni Alter Bridge s potěšením potvrzují rozsáhlé evropské turné se zastávkou v Praze

Text: Echopromotion

Riffy překypující ALTER BRIDGE v současné době usilovně pracují na nahrávání svého sedmého studiového alba, následovníka vysoce ceněného alba Walk The Sky, které vyšlo v roce 2019 a vyneslo skupině první místo na trhu ve více než desítce žebříčků po celém světě. Kapela na svých sociálních sítích sdílí fotografie ze zákulisí studia, aby povzbudila chuť fanoušků. Zatím nepojmenované album by mělo vyjít později v roce 2022, takže ti, kdo si pořídí vstupenky na tyto koncerty, budou první na světě, kdo uslyší nové písně naživo.

Jako speciální hosté se k nim připojí držitelé Grammy, rockeři HALESTORM. Tato uznávaná pensylvánská formace vydá 6. května své bleskové nové album Back From The Dead, které obsahuje i jejich nejnovější singl The Steeple. Set Halestorm, kteří jsou známí jako uhrančivá živá hudební síla, bude jistě nepřehlédnutelnou lahůdkou.

Party každý večer nerozpoutá nikdo jiný než MAMMOTH WVH, kteří navštíví některé země na podporu své vychvalované debutové desky poprvé. Získali ocenění Grammy za ‘Nejlepší rockovou píseň‘ za singl Distance a v současné době pilují své dovednosti na cestách s Guns Nʼ Roses, a proto se je rozhodně na co těšit!

Nenapodobitelný Myles Kennedy z Alter Bridge uvádí: „Alter Bridge se letos v zimě vracejí do EU / Velké Británie se svými přáteli z Halestorm a Mammoth WVH. Bude to lahodný zvukový švédský stůl zemí otřásajícího rock‘n‘rollu, který půjde na jedenáctku. Nenechte si to ujít!“

Dynamo Halestorm Lzzy Hale k tomu říká: „Všem našim evropským šílencům, chyběli jste nám a jsme tak šťastní, že vám můžeme oznámit, že konečně překročíme oceán, abychom se za vámi všemi opět vydali. Tentokrát sdílíme pódium se všemi našimi přáteli z legendárních Alter Bridge a s jedinečnými Mammoth WVH. Tuhle show si rozhodně nenechte ujít! Nemůžu se dočkat, až zažijeme vášeň vás, fanoušků euro rocku. Uvidíme se!“

Ceny vstupenek od 1290 do 1590 Kč. Vstupenky v prodeji v síti Ticketmaster od 29. 4. 2022 1.00 hod.

Související odkazy:
www.alterbridge.com
www.halestormrocks.com
www.mammothwvh.com
www.livenation.cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1075

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *