RockShock

Internetový rockový magazin

Michal Pavlíček oslaví narozeniny se šumperskými fanoušky

Text: Michaela Horáková

Držitel Ceny Anděl za celoživotní tvorbu MICHAL PAVLÍČEK přijal pozvání do Šumperka. Ve čtvrtek 17. února vystoupí společně s TRIEM v místním Domě kultury v rámci svého narozeninového turné.

„Během hvězdného rockového večera uslyšíte v podání instrumentálního seskupení pestrý repertoár pocházející z Pavlíčkovy dílny, který bude doplněn o novinky z aktuálního alba Pošli to tam. Jde o skladby rychlé a dynamické, přemýšlivé a tajemné, odlehčené i provokativní. Narozeninové vystoupení bude lahůdkou pro opravdové hudební fajnšmekry,“ uvádí produkční Domu kultury Michaela Horáková.

Společně s Michalem Pavlíčkem se publiku představí jedinečné Trio, které tvoří bubeník Michal Daněk (BSP, David Kraus), baskytarista Martin Ivan (Precedens, Kamil Střihavka, Krucipüsk) a klávesista Michal Nejtek (AGON Orchestra, David Koller Band). Jako speciální host se představí zpěvačka Milly Honsová.

Legendární rockový kytarista Michal Pavlíček složil celou řadu melodicky působivých balad, rockových opusů, dále symfonickou a scénickou hudbu se zcela původním rukopisem k řadě televizních inscenací, celovečerních filmů, seriálů, divadelních představení a muzikálů. Právem je pokládán za výraznou osobnost české i zahraniční hudební scény.

Širší veřejnosti je známý především svým působením v Pražském výběru či ve skupině Stromboli, kde představil i svou snivější tvář. Jeho neskonalý talent navíc podtrhuje i řada vítězství a ocenění v odborných anketách. Je totiž nejen držitelem Ceny Anděl, ale také získal několik nominací na cenu Grammy.

Koncert Michala Pavlíčka a Tria se koná ve čtvrtek 17. února od sedmi hodin večer. Vstupné v předprodeji je 350 korun, v den akce poskočí na 400 korun.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 582

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *