RockShock

Internetový rockový magazin

Australská metalcorová partička Polaris v říjnu rozproudí MeetFactory

Text: Anna Vašátková

Fanouškům tvrdších žánrů udělá radost dnes oznámený koncert australské skupiny POLARIS. Ta vystoupí v rámci série Rock For People Concerts 4. října v pražské MeetFactory. Metalcorová partička ve složení frontman Jamie Hails, kytaristé Ryan Siew a Rick Schneider, baskytarista Jake Seinhauser a bubeník Daniel Furnari se k nám vrací po třech letech.

Kluci nadchli hudební kritiky hned v začátcích své hudební kariéry. Po vydání debutového alba The Mortal Coil v roce 2017 získali nominaci na ARIA Award v kategorii ‘Best Hard Rock‘. Se svou nejnovější deskou The Death Of Me navázali na předchozí úspěch a okamžitě si vysloužili další nominace na cenu ARIA za ‘Nejlepší hardrockové nebo heavymetalové album‘. Předprodej vstupenek začíná tento pátek 11. 2. od 11.00 hodin na GoOut.net.

Polaris jsou velmi oblíbení na své domácí scéně. V australských cenách AIR Awards zvítězili v kategorii ‘Best Independent Heavy Album‘ roku 2021, třikrát vyprodali svou headline tour po Austrálii a sdíleli stage s Architects nebo Parkway Drive. V Česku si naposled zahráli v roce 2019, a stálo to za to. V říjnu se k nám vracejí a nepřijedou sami, na evropském turné je doprovodí kapely ALPHA WOLF, GRAVEMIND a STEPSON.

Více informací na www.rockforpeople.cz.

Související odkazy:
www.polarisaus.com.au
www.instagram.com/polarisaus
www.facebook.com/polarisaus


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 639

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *