RockShock

Internetový rockový magazin

Stell/\ris vypustili do světa druhý pekelný singl

Text: Stell/\ris

Druhá vlaštovka připravovaného EP Upside Down a první singl, kde STELL/\RIS vynechali čisté vokály a naservírovali svým fanouškům syrový a nejtvrdší song, který doposud vytvořili – to je Hell-0.

Moderní zvuk a produkce nechybí ani této novince. Co v ní však chybí, jsou čisté Nicoliny vokály (nebo nechybí?). To posuďte sami. Co se týká textu, ten navazuje na koncepci EP Upside Down, ve kterém se každý singl věnuje pocitům či životní situaci, která nám obrací život vzhůru nohama. V případě Hell-0 se jedná o špatnou práci, ve které jste obklopeni bezpáteřními lidmi, kteří se na své cestě k úspěchu a zisku nebojí obětovat nikoho a nic. Tito lidé se pak z nás snaží udělat přesně to, čím jsou oni – prázdné skořápky bez života. Jejich cesta vzhůru ale vede do jejich hrobu a nakonec zůstanou sami.

Stell/\ris je pražská metalová kapela, která vznikla v roce 2019 a jejíž hudba je ovlivněná metalcorovými kořeny. Tahle čtyřčlenná sestava tvoří hudbu založenou na moderních kytarách, intenzivních groovech a rozmanitých vokálech frontwoman Nicol. V roce 2020 kapela vydala svůj první single Find Your Course, který okamžitě získal pozornost jak v Česku, tak i v zahraničí. V létě 2021 kapela vystoupila na jednom z předních českých metalových festivalů Fajtfest, odkud bylo také pořízeno live video k singlu Mountain Soul. Hlavním cílem Stell/\ris je vytváření kvalitní a originální produkce, která spolu s extatickou energií na pódiu strhává všechny na koncertech. Aktuálně se kapela chystá na vydání debutového EP, které by mělo vyjít v první polovině roku 2022.

Související odkazy:
Hell-0 na Spotify – www.open.spotify.com
Facebook – www.facebook.com/Stellaris.official
Instagram – www.instagram.com/stellaris_officialband
Bandcamp – www.stellaris.bandcamp.com/music


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 771

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *