RockShock

Internetový rockový magazin

Dluhy vydávají debutové EP

Text: Dayspeed Music

Plzeňští DLUHY, ‘nová kapela starej ksichtů‘, vydali 14. ledna ve spolupráci s Dayspeed Music debutové stejnojmenné EP. Pět písní posluchačům pomocí šedivě syrové poetiky představuje tuhle melancholickou kytarovku s garážovými kořeny, která je jedním z nejčerstvějších jmen na scéně.

Dluhy se skládají ze tří protřelých plzeňských muzikantů, bývalých i současných členů kapel jako Snyder, Ubožák, Boost nebo Pololidi. Jejich nový počin je symbolickým splácením dluhů vůči světu i sobě samým a jeho texty upřímně mapují jak náladu plzeňských sídlišť, nádraží a hospod, tak posledních 10 let beatnických životů samotných členů.

EP Dluhy bylo natočeno ve studiu Megahit Lair pod vedením Daniela Šubrta, který se postaral i o mix. Masteringu se pak zhostil Amak Golden v pražském Golden HIVE Studiu. Vyšlo digitálně pod platformou Dayspeed Music a chystá se i vydání na fyzickém nosiči, konkrétně na kazetách. Křest by pak měl proběhnout v kapelní zkušebně U Toutatise. Jeho datum i data dalších koncertů se budou odvíjet podle aktuální situace po celé ČR a info se včas objeví na sociálních sítích kapely.

Multilink na EP – www.bfan.link/dluhy

Související odkazy:
Bandcamp – www.dluhy.bandcamp.com/album/s-t-ep
Facebook – www.facebook.com/kapela.dluhy
Instagram – www.instagram.com/kapela_dluhy


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 606

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *