RockShock

Internetový rockový magazin

Bert & Friends vyprodali oba koncerty v Praze na střeše Radost! Oznámili ale další koncerty pro mimopražské fanoušky

Text: 2 Media
Foto: archiv skupiny

Cenou Anděl oceněná kapela BERT & FRIENDS zve fanoušky nejen na pražský koncert, který se odehraje na střeše Radost na pražském Žižkově, ale také na celý hudební program léta 2021. Mimo jiné se mohou fanoušci těšit také na dvakrát odložené turné 2050 Tour, novou desku i videoklip.

První koncert na pražské střeše Radost se odehraje 28. července 2021, lístky na něj však už nekoupíte. Vstupenky byly vyprodány během pár hodin, a proto se kapela rozhodla přidat ještě jeden koncert, který se odehraje hned následující den, 29. července. Ten ale dopadl naprosto stejně.

„Těším se nejvíc na světě. Ta energie na koncertech je něco tak výjimečného, to spešl pole, je to jako likér života,“ říká Albert Romanutti, frontman kapely Bert & Friends.

Pro mimopražské fanoušky má kapela připraveno mnoho dalších koncertů:
27. 06. – Bratislava, bratislavský knižní festival BRak
09. 07. – Boskovice, Festival Boskovice
10. 07. – Luleč, Panelka Luleč
23. 07. – Brno, Pop Messe
28. 07. – Praha, střecha Radost
28. 07. – Praha, střecha Radost
06. 08. – Jičín, Jinčí čin
07. 08. – Hartmanice, Nezámek
20. 08. – Bytča, Hviezdne noci
21. 08. – Nitra, FLAAM Fest
27. 08. – Svitavy, Rosnička

Fanoušci se ale mohou těšit i na nový videoklip, který se bude natáčet v létě. Na podzim letošního roku kapela odehraje dvakrát přeložené a doposud největší plánované turné 2050 Tour. Zahraje tak ve 13 českých i slovenských městech a tour vygraduje křtem nové desky v pražském klubu ROXY.

Bert & Friends na sebe upozornili před čtyřmi lety songem Plody moří, na který o rok později navázali Lupanáriem. Kapela má za sebou vydání tří úspěšných EP (Supr, Klasirdo, Panna a netvor) a tři songy (Plody moří, Haluzinace, Lupanárium), kterými si získala fanoušky napříč celou republikou. Jejich psychedelická popová hudba ve spojení s abstraktním textem zaplňuje kluby v České republice a na Slovensku a sloty na velkých festivalech, jako jsou Colours Of Ostrava, Grape nebo Mighty Sounds. V roce 2021 vyhrála ocenění v kategorii ‘Videoklip‘ na Cenách Anděl za rok 2020. Klip má na svědomí režisér Pavel Borovička.

Související odkazy:
www.bertandfriends.com
www.facebook.com/Bert.and.Friends.music
www.instagram.com/__bert__and__friends
www.youtube.com/bertandfriends


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 384

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *