RockShock

Internetový rockový magazin

Album Lioness od hordy Purnama práve vyšiel v reedícii u Slovak Metal Army

Text: Slovak Metal Army

Reedícia debutového albumu Lioness od kapely PURNAMA je k dispozícii pre všetkých z vás. Zvuková stopa albumu sa nezmenila, avšak CD je zabalené do klasického formátu s plnohodnotným bookletom (8 strán obsahuje texty, veľa pôvodných fotografií a tiež pokec od kapely). Pre prvých 100 objednávateľov je pripravená verzia s podpismi pôvodnej, ale aj súčasnej zostavy, a preto nie je treba čakať ani váhať. Túto verziu je možné si objednať len u Slovak Metal Army, a to cez e-shop na tomto odkaze: www.slovakmetalarmy.sk/produkt/purnama-lioness-cd

Záujemcovia z Českej republiky si tento album môžu objednať za rovnakých podmienok ako slovenskí fanúšikovia kapely, čo znamená bez zvýšeného poštovného! Pri zadávaní adresy do objednávky však musia použiť ‘krajinu’ Slovensko, aby sa poštovné preplo na nižšiu sumu. Poprosíme však o korektnosť a použitie tejto ‘finty’ len pri objednaní tohto konkrétneho titulu. Samozrejme budeme radi, ak si vyberiete aj viac vecí z nášho e-shopu, avšak tam musí zostať poštovné pôvodné, a teda aj celá adresa uvedená správne, vrátane krajiny.

Veríme, že sa po tomto vydaní zapráši. Ďalšie kusy bez podpisov budú k dispozícii po vypredaní podpísaných, a to rovnako aj u kapely Purnama na koncertoch.

Objednaj si Lioness tu: www.slovakmetalarmy.sk/produkt/purnama-lioness-cd

Reedícia debutového albumu Lioness, ktorý pôvodne vyšiel v roku 2017 ako digipack v náklade 300 ks, je teraz vydaný ako jewel case (priesvitná klasická krabička) s plnohodnotným 8stranovým bookletom kapely, ktorý obsahuje historické fotky, texty a tiež pokec od kapely.

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 4

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *