RockShock

Internetový rockový magazin

Posluchači Frekvence 1 volí TOP 100 letních hitů!

Text: Iva Pavlousková

Rádio Frekvence 1 vyzývá posluchače, aby spolu s ním sestavili žebříček největších letních hitů všech dob. Své tipy mohou posílat přes web rádia od 27. července až do 9. srpna. Každý, kdo na webu rádia napíše název svého nejoblíbenějšího letního hitu, má šanci vyhrát zajímavé ceny. Celou TOP 100 odvysílá Frekvence 1 v sobotu 15. srpna.

Žebříček největších letních hitů si posluchači Frekvence 1 sestaví sami – podle toho, které písničky jim nejvíc evokují léto, prázdniny, vzpomínky na dovolenou, vůni moře či romantické letní lásky. Výsledná TOP 100 vzejde z těch, které posluchači nejčastěji zmíní na www.frekvence1.cz v termínu od pondělí 27. července až do neděle 9. srpna.

„Na TOP 100 nejoblíbenějších letních hitů našich posluchačů se u nás v rádiu všichni moc těšíme, protože jsme přesvědčeni, že – ač nám počasí moc nepřeje – při poslechu téhle super-hitparády bude to letošní léto konečně takové, jaké má být. Na Frekvenci 1 ji odvysíláme v sobotu 15. 8. mezi 10. a 18. hodinou. Posluchačům tak nabídneme jedinečnou možnost poslechnout si v jeden den ty nejlepší letní hity, které kdy vznikly,” uvádí Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio. Celý žebříček bude následně zveřejněn na webu a sociálních sítích Frekvence 1.

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *