RockShock

Internetový rockový magazin

Machine Head přesouvají evropské turné na podzim, v Praze vystoupí v říjnu

Text: Kateřina Dědková

Své koncertní plány museli kvůli koronavirové pandemii pozměnit i američtí MACHINE HEAD, kteří měli v polovině dubna ve Španělsku zahájit druhou část evropského turné k 25. výročí vydání svého legendárního debutového alba Burn My Eyes.

Koncerty se nyní přesouvají na podzim a kapela namísto původně plánovaného května vystoupí v pražském Foru Karlín 28. října. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Už teď se těšíme, až se s vámi zase budeme moci veřejně setkávat na našich koncertech, kde do vás napereme pořádný heavy metal a společně vyventilujeme frustraci z této šílené chvíle v historii lidstva v circle pitu. Do té doby zachovejte klid a dávejte na sebe pozor, přátelé,” vzkazují svým příznivcům Machine Head.

Machine Head, kteří jsou označováni za jednu z nejvýznamnějších metalových kapel současnosti, vznikli v roce 1992 v Oaklandu. Do dnešního dne vydali devět studiových alb, včetně zmíněného Burn My Eyes, které svého času způsobilo na metalové scéně revoluci a dodnes je považováno za jedno z nejvlivnějších alb 90. let. K radosti všech příznivců Machine Head dal Robb Flynn vloni dohromady sestavu, která debutovou desku natočila, a vyrazil s ní na výroční turné. Aktuální koncerty jsou výjimečné i dramaturgií, která sestává nejen z celého alba Burn My Eyes v podání původních členů skupiny, ale i z průřezu další tvorbou kapely, který s Flynnem hrají jeho současní spoluhráči.

Všechna vystoupení jsou navíc filmována a následný záznam si návštěvníci koncertu mohou posléze zdarma stáhnout. Současně skupina na turné nabízí speciální balíčky zahrnující vedle meet & greet i účast na zvukovce nebo neprodejné reklamní dárky jako podepsanou kytaru.

Vstupenky jsou k dostání na www.listocheck.cz. Lístky na původní termín zůstávají v platnosti.

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 18

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *