RockShock

Internetový rockový magazin

Chinaski – Benátská! je pro nás speciální!

Text: Turner
Foto: Petr ‘Tibi’ Tibitanzl

Na 27. ročník festivalu Benátská! s Impulsem, který se koná v termínu 25.–28. července 2019 v areálu ve Vesci u Liberce, se chystá i kapela CHINASKI.

Proč je pro ně zrovna festival Benátská! výjimečný? Přijeli o měsíc dříve!
„Byl to jeden z prvních festivalů, kam nás pozvali ještě jako Starý hadry. Místo v červenci jsme přijeli už v červnu a byli jsme strašně naštvaní na pořadatele, že nikde nikdo nebyl, ani lidé, ale ani žádné pódium. Sedli jsme si do hospody a čekali… až jsme se tedy dozvěděli, ať přijedeme až za měsíc,” říká František Táborský. K Liberci má silné pouto frontman Michal Malátný, který hrál několik let v místním divadle a žil na herecké ubytovně. Chinaski také rádi vzpomínají na nespočet perfektních koncertů v klubu Golet.

Bouři navzdory
VÁCLAV NECKÁŘ se skupinou BACILY přijedou po roce znovu, slíbili to pořadatelům, kteří jejich loňský koncert museli zrušit. „Minulý rok se nám nepodařilo odehrát náš koncert kvůli nepřízni počasí. Začátek koncertu Tublatanky, která měla hrát před námi, byl odložen kvůli velké průtrži a silnému větru. Když se živly uklidnily, řešilo se dodržení časového plánu. Jediné logické řešení bylo, že jsme náš čas dali k dispozici kolegům ze Slovenska a my jeli domů. S pořadatelem jsme se dohodli, že na Benátské! vystoupíme příště, tedy letos.”

Chinaski i Václav Neckář vystoupí v sobotu 27. 7.

Na programu 27. ročníku jsou dále tato jména: KAREL GOTT, EUROPE, ČECHOMOR, NO NAME, DAVID STYPKA a BANDJEEZ, BEN CRISTOVAO, MAREK ZTRACENÝ, DOCTOR P.P. a další. Veškeré informace naleznete na www.benatska.cz.

Výhodnější už to nebude! Vstupenku na 27. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem pořídíte do konce června za 1590 Kč v předprodeji na www.benatska-vstupenky.cz/eshop.

Festival Benátská! s Impulsem se nachází v nádherném areálu ve Vesci u Liberce. Pořadatelé zajišťují pro návštěvníky pestrý a zábavný program pro celé rodiny. Nabízejí doprovodný program, skvělé služby, kvalitní kuchyni, regionální potraviny, tradiční festivalovou vinárnu, nejdelší vodní skluzavku na hudebních festivalech v ČR, dostatečné množství pravidelně udržovaných záchodů, velké parkoviště, oddychové zóny, dětský koutek a spoustu dalších věcí.

Benátská! s Impulsem je Čistým festivalem. My odpad třídíme!
Benátská! s Impulsem je bezbariérovým festivalem.
Na Benátskou! s Impulsem můžete i se stanem či karavanem.

Související odkazy:
www.benatska.cz
www.facebook.com/benatskanoc.cz
www.plus.google.com/+BenatskanocCz
www.twitter.com/benatskanoccz
www.youtube.com/channel/UCYaxFuYPRlW5kOI4ufm6RIg
www.instagram.com/benatska


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 775

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *