RockShock

Internetový rockový magazin

Ed Sheeran v Hradci Králové hlásí vyprodáno! Pořadatelé díky velkému zájmu přidávají druhý samostatný koncert

Text: Anna Vašátková

Ne jednou, ale hned dvakrát vystoupí britská hvězda ES SHEERAN koncem července příštího roku v hradeckém multifunkčním Parku 360 v rámci své Mathematics Tour. Vstupenky na jeho první show, kterou spolupořádá Ameba Production, jsou vyprodané. Pro obrovský zájem byl tedy přidán druhý koncertní termín o den později, 28. července 2024. Jako speciální host vystoupí úspěšný britský písničkář CALUM SCOTT.

„Koncerty v Parku 360 přinášejí úplně nový komplexní zážitek s nadstandardním komfortem. Jedná se o unikátní model, který v rámci aktuálního turné nemá obdoby,“ říká ředitel Ameba Production Michal Thomes a dodává: „Pro návštěvníky bude připravený pestrý doprovodný hudební i nehudební program už od dopoledních hodin, několik možností ubytování, skvělá gastronomie, ale třeba i kyvadlová doprava z centra Hradce Králové.“

Oficiální prodej vstupenek na druhý koncert startuje v sítích GoOut, Ticketportal a Eventim.de v pondělí 4. prosince ve 12.00 hod. Se spuštěním oficiálního prodeje bude zahájen i prodej ubytování a velkokapacitního parkování na oba dva koncerty. Součástí vstupenky na koncerty bude i tematická Fan Zóna, která se bude nacházet v bezprostřední blízkosti stage a nabídne pestré doprovodné aktivity. Veškeré informace na www.edsheerankoncert.cz.

Spolupořadatelem koncertu je Ameba Production, která stojí za festivalem Rock For People a každoročně pořádá desítky klubových, halových i open air koncertů. Loni ji porota European Festival Awards zařadila mezi TOP 10 evropských pořadatelů. Koncerty Eda Sheerana pořádá společně s FKP Scorpio.

Ed Sheeran začínal buskingem jako pouliční umělec sám s kytarou. První velký úspěch zaznamenal v roce 2011 s debutovým singlem The A Team. Výrazně ho proslavila akustická písnička I See Fire, která se objevila na soundtracku k úspěšnému filmu Hobit. Za svou kariéru získal několik cen Grammy, BRIT Awards a MTV Music Awards. V roce 2022 vystoupil se svou písní Perfect na oslavách k platinovému výročí nástupu královny Alžběty II. na britský trůn a je také držitelem Řádu britského impéria. Na kontě má spolupráce s Eltonem Johnem, Justinem Bieberem, Bruno Marsem, Eminemem nebo 50 Centem. V současné době je Ed Sheeran ve světovém žebříčku Spotify šestý nejposlouchanější umělec. Objevil se ale i ve filmech, zahrál si Stormtroopera v nové sérii Star Wars nebo vojáka ve Hře o trůny.

Park 360 je jedinečný multifunkční prostor v areálu bývalého vojenského letiště v Hradci Králové, který disponuje 70 ha prostoru. Každoročně jsou zde pořádány desítky akcí od festivalů, teambuildingů po veletrhy či konference. Areál funguje na principech cirkulární ekonomiky a do roku 2030 plánuje být klimaticky neutrální a energeticky soběstačný. Disponuje 10 hangáry a glampingovým kempem a dalším zázemím. Nyní se Park 360 stává novým prostorem pro koncerty těch největších rozměrů, jako je třeba v zahraničí Werchter Park v Belgii nebo Hockenheimring v Německu. Kromě koncertní plochy disponuje i zázemím pro Fan Zónu, kempování a velkokapacitní parkování.
www.park360.cz

Vstupenky, ubytování, parking:
www.edsheerankoncert.cz

Související odkazy:
www.facebook.com/events/7422264447788161
www.edsheeran.com
www.facebook.com/EdSheeranMusic
www.youtube.com/@EdSheeran

Rock For People Concerts:
2023
04. 12. – PUNK ROCK FACTORY – Rock Café
13. 12. – Vánoční charitativní večírek Rock For PeopleLAZER VIKING, WILD TIDES, RODAN, .THEMAYREVOLUTION, ANNABELLE, DJ ŠATYSVLEČKOU – Rock Café

2024
26. 01. – THE HARA, Rock Café
04. 02. – SKINNY LISTER – Kasárna Karlín
06. 02. – NOTHING MORE – MeetFactory
09. 02. – BAD OMENS – SaSaZu (vyprodáno)
14. 02. – NOVELISTS, THE WORD ALIVE, ELWOOD STRAY, ASHEN – Futurum
18. 02. – CURRENTS, BEING AS AN OCEAN, OCEANS ATE ALASKA, SENTINELS – Futurum
21. 02. – X AMBASSADORS – SaSaZu
26. 02. – DEAD POET SOCIETY – Futurum
07. 03. – CALL ME KARIZMA – Futurum
10. 03. – YONAKA – Rock Café (½ vstupenek prodána)
11. 03. – IDLES – SaSaZu (vyprodáno)
14. 03. – THE 1975 – Sportovní hala FORTUNA
16. 03. – HALFLIVES – Café V lese
19. 03. – POLARIS – MeetFactory
20. 03. – NORMANDIE – MeetFactory
14. 04. – THE WARNING – Futurum (½ vstupenek prodána)
12.–15. 06. – Rock For People 2024
27. 07. – ED SHEERAN – Park 360 (vyprodáno)
28. 07. – ED SHEERAN – Park 360
25. 09. – RIKAS – Café V lese


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 1138

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *