RockShock

Internetový rockový magazin

ETEF 2024 oznamuje Nocturnal, Fleshless a Ramchat

Text: Johan

Zdravíme všechny fanoušky UG metalu. Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na devátý ročník ETEF – Enter The Eternal Fire festivalu. Ten se uskuteční 19.–20. 7. 2024 ve Volyni v areálu koupaliště v jižních Čechách. Naváže na předchozí ročníky z let 2015–2020 a 2022–2023.

1. 11. 2023 byl zahájen předprodej vstupenek. První edice vstupenek byla během dvou hodin rozebrána, druhá je nyní v prodeji za 1300 Kč (+ transakční poplatek 21,50 Kč). Držitelé ZTP mají 50% slevu. Vstupenky jsou k dispozici u Fox Ticket: www.foxticket.cz/akce/etef-2024

Po dříve zveřejněných třech účinkujících (HATE, KOLDBRANN, REFORE) oznamujeme další tři kapely.

Nesvatý thrash metal. NOCTURNAL vyvěšují vlajku nenávisti již od roku 2000. Dokonce i jejich logo se objevuje na obalu alba Darkthrone Dark Thrones And Black Flags z roku 2008 na kožené bundě nakreslené postavy. I to je důkaz, že se o nich ví nejen doma v Německu. Nocturnal vydali čtyři dlouhohrající alba, bezpočet splitek a EP. Koncertují nejen v Evropě. Jejich black/thrash plný témat satanismu, smrti, zla, násilí a nenávisti uhrane v létě 2024 i volyňské koupaliště.

FLESHLESS, skvělá grind/deathmetalová muzika pro všechny extrémní fanoušky. Svou dráhu započali v roce 1993. Jsou neoddělitelně spjati s tuzemskou extrémně metalovou scénou a patří k tomu nejlepšímu a nejbrutálnějšímu, co česká scéna nabízí. Za 30 let své existence vydali kromě jiného 9 studiových alb. Do současné chvíle Fleshless koncertovali bezmála na tisíci koncertech a festivalech napříč třemi kontinenty. Nechyběla ani turné po Jižní a Severní Americe či Evropě. A ETEF a Volyně nesmí na seznamu chybět.

RAMCHAT, slovenská black/paganmetalová banda, právě slaví desetileté výročí (2013). Tato jedinečná kapela nahrála první kultovní alba jako Bes, Karpaty, Atrana, Nepočaria! Na podporu Ramchat do celého světa vzniklo skvělé eponymní video Nepočaria! Nořili se do své proslulé pohanské image čím dál hlouběji. Pozvánky na velké festivalové i lokální show se rapidně množily. Ramchat následně vydali umělecká díla Jastrab, Lož a žlč, Znelo lesom, Krútňava a Krveľ plné slovanské mytologie, pohanství, antikřesťanství a dědictví. V současné době vychází nová skladba Vertigo. Ramchat si na ETEF užije každý, věřte tomu!

Dosud oznámené kapely:
Hate – death/black (Polsko)
Koldbrann – black (Norsko)
Nocturnal – thrash/black (Německo)
Fleshless – death (Česko)
Ramchat – pagan/black (Slovensko)
Refore – thrash (Česko)

Další potvrzené kapely budou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace!

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!

Související odkazy:
www.facebook.com/eteffest
www.etef.cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1357

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *