RockShock

Internetový rockový magazin

Koblížc! představují album Červená je punk a vyrazili na turné

Text: Šárka Chomoutová

Po devíti letech od vydání posledního alba se kapela KOBLÍŽC! sjednocuje ve velkém stylu. Přichází s novým albem plným zvučných hostů, které kombinuje pop-punk s prvky rapu a popu, a nabízí tak osvěžující zvukovou paletu. Hvězdní hosté, mezi nimiž jsou Rybičky 48, Martina Pártlová a kapely zakázanÝovoce nebo Trocha klidu, dodávají albu další rozměr a zajímavost. Album produkoval bývalý člen a úspěšný hudební producent Filip Vlček. Koblížc! zároveň odstartovali Opuštěný děti tour. Album je již nyní k dispozici na všech streamovacích platformách i kanále YouTube.

V rámci jedenácti skladeb, které nová deska nabízí, Koblížc! ukazují, že dozráli a jsou plni vášně a kreativity. „Je to naše nejlepší album, jak zvukově, hudebně, tak i textově. Řekl bych, že jde vlastně o naše debutové album, teď nás pořádně nakopne,“ komentuje frontman Josef Vařeka.

Kapela se vrátila na scénu loni v lednu singlem Skáču přes kaluže a následně comebackovým koncertem v pražském Lucerna Music Baru. Nyní potvrzuje svůj návrat deskou a celorepublikovým turné se skupinou ZAKÁZANÝOVOCE, které pojmenovali stejně jako společný singl Opuštěný děti, jež čítá 15 koncertů. Vstupenky jsou v předprodeji v síti GoOut.

Související odkazy:
www.instagram.com/koblizci
www.facebook.com/kblzci
www.youtube.com/channel/UC6OQy-C2MyuASLnJ5OIPHVg


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1081

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *