RockShock

Internetový rockový magazin

Kapela UDG vyráží na klubové turné Přístav 2023

Text: PResscode

Během března a dubna vyrazí kapela UDG napříč Českou republikou na klubové turné, tentokrát s názvem Přístav 2023. Svou koncertní sérii začnou skoro již tradičně na horách, konkrétně v Peci pod Sněžkou, a poslední zastávkou bude Jihlava. Na této jarní šňůře, která má celkem devět zastávek, jim bude dělat společnost PEKAŘ s kapelou. UDG lákají na více než dvouhodinový koncertní set, v němž zazní písně ze všech alb z více než dvacetileté kariéry této legendární ústecké rockové party.

Během března zazní v rámci turné skupiny UDG singly jako Parfémy, Plachty, Ještě jednou i její největší hity pojmenované Kurtizána či Motýl. Koncerty začnou 11. března v Peci pod Sněžkou, dále 18. března v Rokytnici nad Jizerou, 25. března v Liberci a následně 29. března v Praze.

„Konečně se vracíme na místo činu. Před třemi roky, když jsme hráli v Peci pod Sněžkou, byl už koviďák ve vzduchu a my vtipkovali, že nakonec ještě budou zakázaný koncerty a že si třeba už nezahrajeme. To, že se to za pár dní stalo realitou, už taková sranda nebyla. Čas běžel a kocovina zmizela stejně jako koviďák, a tak se do Pece můžeme podívat zase. Přijedeme už 11. 3., tak doraz nebo přijeď taky a třeba to spoj i s lyžovačkou. Tenhle bonus ti moc jiných klubů nenabídne,“ komentuje a těší se na první koncert turné Petr Vrzák, zpěvák UDG.

Ve čtvrtém měsíci v roce se na ně fanoušci mohou těšit 13. dubna v Brně, 14. dubna ve Svitavách, o den později 15. dubna v Plzni, 21. dubna v Čáslavi a poslední koncert v rámci turné odehrají 22. dubna v Jihlavě.

Kromě prvních dvou koncertů, které se konají v Peci pod Sněžkou a Rokytnici nad Jizerou, se můžete také těšit na speciálního hosta turné. Konkrétně na populárního zpěváka Pekaře s kapelou, který má na svém kontě tři alba a řadu známých a chytlavých singlů.

UDG – Přístav 2023:
Vstupenky k prodeji – www.xticket.cz

Více na:
www.udg.cz
www.facebook.com/events/259494851603773


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 695

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *