RockShock

Internetový rockový magazin

Harlej počtvrté v Lucerně, tentokrát v čase vánočním. Svařák tam nebude chybět!

Text: Kateřina Králová

Skupina HARLEJ se 20. prosince 2022 po třech předchozích vyprodaných koncertech v Lucerně opět vrací do tohoto magického pražského sálu, tentokrát těsně před Vánocemi. Poprvé v Lucerně vystoupila samostatně v roce 2015 během výročního turné ke 20 letům existence a následně ještě v letech 2017 a 2018.

„Lucerna je kouzelný místo a myslím, že každej muzikant si tam rád zahraje. Kdysi jsem chodil do Lucerny na vánoční koncerty interpretů, který jsem poslouchal, a jsem rád, že tam letos můžeme udělat vánoční koncert s Harlejem. Uděláme všechno pro to, abychom si koncert užili jak my, tak samozřejmě hlavně naši fandové,“ říká kytarista Tonda Rauer.

V průběhu večera Harlej převezme od vydavatelství Warner Music Platinovou desku za prodej alba Smutku dávám sbohem. Na koncertě zaznějí i písně z alba Na prodej, které aktuálně vychází v reedici na LP i jako CD s bonusovým DVD, obsahujícím prozatím poslední vystoupení Harleje v Lucerně z roku 2018. Jako host večera se představí skupina HANZʼS FUCKERS, která Harlej doprovázela již na několika turné.

Ve vánoční čas nesmí chybět svařák. Ten svůj kapela naservíruje s radostí. „Svařák patří k Vánocům a patří samozřejmě i k Harleji, takže v Lucerně určitě zazní. Na ten tekutej si ale budou muset fanoušci zajít cestou na koncert do stánku, stejně jako to možná uděláme i my,“ poznamenává s šibalským úsměvem Tonda Rauer.

Předprodej vstupenek v síti Ticketstream – www.ticketstream.cz.

Související odkazy:
www.harlej.cz
www.facebook.com/HarlejCZ


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 768

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *