RockShock

Internetový rockový magazin

Již tento týden bude znám vítěz Spark Fresh Blood 2021

Text: Smile Music

Už sedm let rockový magazín Spark nejen po tuzemských lučinách, hájích i skalinách, ale též přes vrcholky Tater hledá mladé talenty. Těch se v roce 2021 do největší a nehlasitější talentové soutěže u nás přihlásilo přes čtyři stovky, z nichž jich sítem poroty do užšího výběru prošlo třiatřicet. A pak už to bylo jen na fanoušcích.

Ti do finále Spark Fresh Blood poslali tři mladé koně: mostecké thrashery ARAWN, powermetalisty TORRAX z Kutné Hory a progresivní Pražáky RISE OF SURYA.

Finálový koncert 7. ročníku talentové soutěže Spark Fresh Blood se blíží. Už tento týden, ve čtvrtek 6. října, v centru Brna vypukne metalový svátek, který v souboji na pódiu Kabinetu múz určí vítěze, jenž si odnese např. smlouvu na vydání alba u Smile Music.

O vítězi na místě bude rozhodovat porota složená z redaktorů magazínu Spark a osobností domácí hudební scény. Nebudou chybět jména jako Poly, frontman kultovního spolku Insania, či frontwoman Markie z elektrometalových Alia Tempora. A samozřejmě na místě bude i šéfredaktor Sparku Karel Balčirák.

Přijďte své favority vyburcovat k maximálnímu výkonu, ať ve finále zpod kapoty vypustí všechny ‘koně‘. Jako speciální host večera vystoupí thrash/deathová mašina SHAARK z Bzence.

Videa:
Arawn – www.youtube.com
Rise Of Surya – www.youtube.com
Torrax – www.youtube.com
Shaark – www.youtube.com

Vstupenky v síti GoOut (www.goout.net), ale samozřejmě i na místě.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 642

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *