RockShock

Internetový rockový magazin

Paráda fest Frekvence 1 s Tomášem Klusem, Rybičkami 48, Martou Jandovou, Xindlem X, Slzou a dalšími hvězdami

Text: Iva Pavlousková

V sobotu 13. srpna proběhne v krásném prostředí přírodního divadla Konopiště již pátý ročník hudebního festivalu Paráda fest Frekvence 1. Hned na dvou pódiích se představí samá zvučná jména, jako jsou RYBIČKY 48, XINDL X, SLZA, TOMÁŠ KLUS, MARTA JANDOVÁ, O5 A RADEČEK, VOJTAANO, PAVEL CALLTA, THOM ARTWAY, CZECH IT nebo DILATED. Návštěvníci se mohou těšit také na setkání s oblíbenými moderátory Frekvence 1.

Na co těšit?
„Na Paráda fest Frekvence 1 se vždycky těšíme. Je to na skvělým místě a doufám, že letos bude teplo a dáme koupačku. Návštěvníci od nás uslyšej nejznámější pecky a taky některý nový songy. Doporučuju všem, ať si vezmou náhradní trenky, protože hrajeme nahlas,“ uvádí se smíchem frontman kapely Rybičky 48 Kuba Ryba. Návštěvníci se mohou těšit i na autogramiádu a osobní zážitky s moderátory Lubkou Ponížilovou, Mírou Michálkem, Janou Knížkovou, Romanem Mikeschem a Robinem Sobkem. V rozhovorech s umělci se budou populární dvojice Rána a Odpoledne na Frekvenci 1 střídat. Výběr toho nejlepšího pak odvysílá Frekvence 1 do éteru.

Pro nejmenší bude k dispozici dětský koutek s nafukovacím hradem nebo atrakcemi. Chybět nebudou ani stánky s kvalitním jídlem a pitím či vynikající zmrzlinou. Paráda fest je úplně super, budu tam již podruhé. Moje celá kapela se už strašně těší, protože máme pár nových písniček. Je to kousek od Prahy, tak mohu vzít celou moji rodinu, aby se přišla podívat. Navíc je to v nádherném prostředí,“ říká nadšeně zpěvačka a moderátorka Frekvence 1 Marta Jandová.

Praktické informace
Přírodní divadlo Konopiště se nachází nedaleko Benešova. Po celý den až do večera jsou vypravovány speciální kyvadlové busy, které návštěvníky zdarma přepraví na trase Benešov nádraží – Konopiště a zpět. Novinkou je v Benešově celodenní parkování v parkovacím domě za 30 Kč. Dům se nachází v těsné blízkosti autobusového terminálu a vlakového nádraží Benešov u Prahy v Nádražní ulici.

A ještě to nejdůležitější na závěr: vstupenky na festival je možné zakoupit v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz).

Novinky a aktuality ohledně Paráda festu Frekvence 1 můžete sledovat na:
www.paradafest.frekvence1.cz
www.facebook.com/paradafest
www.instagram.com/paradafest_f1


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 642

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *