RockShock

Internetový rockový magazin

V Čermné u Sušice se chystá už 12. pokračování open air festivalu Magick Musick

Text: František ‘Berry‘ Březina

12. ročník komorního festivalu je ve znamení osmi nonkonformních kapel. Areál bude v sobotu 18. 6. otevřený od 14.00 hodin, začne se během odpoledne a skončí okolo půlnoci. Kapely představujeme v abecedním pořadí.

ANTIGEN z Prahy dovezou náklad melodického crust/punku mistrně interpretovaného harcovníky z Dread 101, Jonestown, Angry Brigade či Fear Of Extinction.

BOLEHLAV z Mělníka rozmělní čermenská luka experimentálně silovou elektronikou s hardcore/punkovým odérem – aneb hudba jako neurotická porucha.

BRAUNCHOLDA z Prahy je extrémní hudební projekt Choldy (FDK) a Tomáše Brauna (Ploy) obsahující prvky death metalu, grindcoru, noise rocku, ale také jazzu a dalších alternativních stylů.

DĚTI DEŠTĚ z Prahy nepřitáhnou déšť, ale hrubou porci dezolátního garage rocku, v jehož neskonalé intenzitě zvadne každá pozérská kapela v okruhu 20 038 kilometrů.

NĀV z Jindřichova Hradce mají ve smlouvě skejtovou rampu, ale v případě Boudy se spokojí s molem před pódiem coby náhradní kazatelnou. Unorthodox black metal cult.

POLOLIDI z Plzně dovezou vzorky tamního současného noise rocku, který koření čirým nihilismem, a protože tohle nemůže nechat nikoho lhostejným, dostavte se všichni včas.

SELFEXILE ze Sokolova jsou oddaní služebníci extrémního doom’n‘rollu užívající sloganovité české texty s astrálně-přírodními tématy, které nelze nenásledovat.

SLUT z Prahy je nejstarší kapela festivalu, která se v posledních letech navrací na pódia se svou jedinečnou fúzí psychedelického a hlučného alternativního hardcoru s přesahem až k mocným Voivod.

Související odkazy:
Web – www.madmusick.cz/festival
Předprodej (do 10. 6.) – www.madmusick.cz/vstupenka-2022
FB událost – www.facebook.com/events/394752297862929


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 714

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *