RockShock

Internetový rockový magazin

Pařát končí! Poslední 105. číslo magazínu putuje za svými čtenáři

Text: Pařát

Jak se můžete dočíst v aktuálním Pařátu na stranách 4 a 5 nebo online zde, magazín po více než 22 letech dobrovolně vyklízí pozice. Jak originálně fungoval, tak také originálně končí – nezabil ho neúspěch, nýbrž úspěch. Vydavatel Pařátu Petr ‘Herdron‘ Říha se rozhodl ukončit existenci magazínu v tom nejlepším a na vrcholu. Na video posledního Pařátu, v němž je listováno stránkou po stránce, se můžete podívat na YouTube zde. Pařát číslo 105 je již na cestě k vám, v pondělí budeme rozesílat ze Slovenska.

Magazín sice končí, ale značka Pařát pokračuje dál jako vydavatelství a e-shop pro radost ze života, na tom se nic nemění. Plánů na letošní rok není málo včetně pokračování série merchandise s filmovými motivy. První červnový týden představíme upravenou verzi Pařátshopu a taktéž první červnový týden dojde k vyúčtování předplatitelů, kterým za jejich důvěru dál v Pařátshopu zde nabídneme lepší ceny jako doposud. Pokud máte aktivní předplatné, nadále pro vás fungují a budou fungovat slevy pro předplatitele Pařátu. Bližší info zde.

Pokud si chcete zkompletovat sbírku Pařátu a nějaké vydání vám z jakéhokoliv důvodu chybí, nahlédněte do Pařátshopu zde na dostupná čísla. Zejména u nejstarších dostupných už je skladem jen pár desítek kusů a brzy se dá očekávat stav ‘Vyprodáno!‘. Ve všech případech se samozřejmě jedná o originální zafóliované výtisky s CD.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 570

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *