RockShock

Internetový rockový magazin

Vstupenky na letní akce Domu kultury Šumperk lze pořídit kliknutím v mobilu

Text: Hana Písková

Zkušební provoz prodeje vstupenek online zahájil Dům kultury Šumperk. Zatím se tato možnost týká letních akcí v Pavlínině dvoře. Kliknutím v mobilu si tak zájemci mohou zajistit vstupenky na červnový festival ŠPEK na vzduchu, červencové Šumperské pomněnky a srpnovou Revival invazi.

„Na spolupráci ohledně online prodeje vstupenek na kulturní akce jsme se dohodli s oblíbenou brněnskou společností SMSticket. V těchto dnech tak už můžete mít vstupenky na letní akce ve svém mobilu za zvýhodněnou předprodejní cenu,“ upozorňuje jednatelka Domu kultury Šumperk Hana Písková.

Zkušební online prodej vstupenek na akce Domu kultury odstartoval 18. května. Zatím se týká festivalu ŠPEK na vzduchu, od 23. května si zájemci mohou tímto způsobem zajistit i vstupenky na Šumperské pomněnky a Revival invazi. Postupně bude pro další měsíce spuštěn online předprodej na akce, při kterých se neprodávají vstupenky s místenkou.„V provozu zůstává samozřejmě i pokladna v Domě kultury, která denně otevírá ve 13.00 hodin. Stále je dost lidí, a to i těch mladších, kteří si raději koupí vstupenku klasickým způsobem. Navíc v průběhu roku u nás vystupují hudebníci, z nichž někteří stále chtějí, aby se vstupenky na jejich koncerty prodávaly tradičně a online prodej si nepřejí,“ dodává produkční Domu kultury Michaela Horáková. Těm, kteří volí ke vstupenkám tu nejjednodušší a nejrychlejší cestu, doporučuje stránky www.dksumperk.cz, na kterých stačí kliknout na vybranou akci a následně na heslo ‘SMSTICKET ZDE‘.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 582

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *