RockShock

Internetový rockový magazin

Hard Rock zaměří pozornost na začínající umělce prostřednictvím celosvětové koncertní série s názvem Undiscovered

Text: BrainZone Promotion

Hard Rock International se spojil s organizací Playing For Change a zapůjčil svá legendární pódia začínajícím talentům z celého světa v rámci nové koncertní série Undiscovered Powered By Hard Rock. První série koncertů proběhne od května do konce června a v jejím rámci vystoupí na 50 kapel ve dvaceti různých pobočkách Hard Rock Cafe po celé Evropě, Severní Americe a Asii. Od Barcelony po Memphis jsou hosté zváni na živá vystoupení, kde budou moci podpořit místní umělce.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s tak výjimečnou organizací, jako je Playing For Change, a odstartovat tak naši koncertní sérii Undiscovered, která umělcům umožní vystoupit na světových pódiích a předvést svůj talent,“ říká Keith Sheldon z Hard Rock International. „Hard Rock Cafe dlouhodobě buduje vztahy s hudební komunitou a podporuje ji přes padesát let. Neustále se snažíme být domovem pro začínající umělce a pomáhat jim na jejich cestě k úspěchu.“

Organizace Playing For Change byla vytvořena, aby inspirovala a propojovala svět prostřednictvím hudby. Byla založena v roce 2002 s vírou, že hudba má sílu bořit hranice a překonávat rozdíly. Během svého působení vytvořila přes 400 videí, nahrávala s více než 1200 muzikanty v 60 zemích a dotkla se až dvou miliard diváků prostřednictvím hudebních klipů, vystoupení a školních programů.

Koncertní série Undiscovered vyzdvihne umělce, jakou jsou LOS PINGUOS, DON VITO, BIKRAM SAMBAT, MODJORIDO, WHISKY 6 a mnoho dalších, kteří budou mít také příležitost předvést své memorabilie ve svých lokálních Hard Rock Cafe vedle legendárních Hard Rock legend. V pražské pobočce Hard Rock Cafe vystoupí ve čtvrtek 2. června od 20.00 hodin kapela RETRO LIVE, která hraje ty největší hity rocku a popu 60. až 90. let v jedinečném a svěžím podání. Kapela v HRC vystoupí již poněkolikáté, vstupné bude dobrovolné a výtěžek ze vstupného bude věnován ve prospěch organizace Playing For Change.

Kompletní line-up vystoupení po celém světě a více informací o projektu Undiscovered Powered By Hard Rock najdete zde:
www.hardrockcafe.com/undiscovered.aspx
www.playingforchange.org
www.playingforchange.com

O Hard Rock
Hard Rock International (HRI) operuje v 68 státech s 253 provozovnami zahrnujícími hotely, kasina, Rock Shopy a restaurace. V roce 2020 se společnost rozrostla také o divizi Hard Rock Digital, zaměřující se na online retail sázkových kanceláří a interaktivních her. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově nejcennější sbírku hudebních memorabilií obsahující více než 86 000 předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. V roce 2020 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy a také ocenění Land Operator Of The Year v rámci Global Gaming Awards. V roce 2021 společnost Hard Rock International získala ocenění Forbes jako Top Employer In The Travel & Leisure, Gaming, And Entertainment Industry a rovněž ji společnosti Deloitte Private a The Wall Street Journal označily za nejlépe spravovanou společnost v USA.

V roce 2019 byla firma oceněna jako jedna z nejlepších korporátních zaměstnavatelů v Americe v anketě časopisu Forbes America’s Best Large Employers a také číslo jedna v J. D. Power’s 2019 North America Hotel Guest Satisfaction Study (studie o spokojenosti hostů) mezi luxusními hotelovými řetězci. Destinace Hard Rock se nacházejí v největších světových metropolích, včetně dvou nejúspěšnějších vlajkových lodí na Floridě, jež jsou domovem prvního Guitar Hotelu v jižní Floridě, kde se také nachází sídlo společnosti. Značka je vlastnictvím mateřské společnosti HRI The Seminole Tribe Of Florida. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com nebo www.shop.hardrock.com.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 590

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *