RockShock

Internetový rockový magazin

Multižánrový festival Deziluze proběhne na konci června v březnickém pivovaru Herold

Text: Lukáš Kučera

Devátý ročník festivalu Deziluze se uskuteční v termínu 24. až 26. června 2022 v Březnici na Příbramsku. V areálu pivovaru Herold zahrají TERRA, KEWU, KVÍTEK, ARLETA, VIAH a další.

Festival se dlouhodobě zasazuje o podporu nezávislé alternativní kultury. Návštěvníci se tak během této víkendové akce mohou těšit na celou řadu hudebních vystoupení českých kapel, DJs či rapperů.

„Kromě hudebního programu chystáme opět imerzivní výstavy, divadla a performance, únikovou hru a workshopy. Účast přislíbili např. Le Cabaret Nomád a jeden z workshopů bude Fotka v prostoru a čase od Jana Pohribného,“ říká Marianna Cimburová, zakladatelka festivalu.

Na festivalu se vždy protáčejí noví interpreti a tím je garantována progresivita festivalové dramaturgie.

,,Náš tým se neustále obměňuje. Díky tomu můžeme směle prohlásit, že je každý ročník Deziluze úplně odlišný, byť ve stejném duchu. Občas je trochu těžší nové členy sladit, ale díky našim víkendovým brigádám v pivovaru se vždy skvěle naladíme,“ dodává Cimburová.

Téma letošního ročníku je ČAS-O-PROSTOR, kterému podléhá grafika, scénografie i výběr částí programu.

Festival již potřetí proběhne v barokním areálu pivovaru Herold a přilehlé zámecké zahradě. Areál spravuje Modrá nadace společně s pivovarem Herold, díky kterým bylo umožněno festival uspořádat. Akce se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury, Státního fondu kultury a Středočeského kraje.

Související odkazy:
www.facebook.com/festivaldeziluze
www.facebook.com/events/561737288213762


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 312

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *