RockShock

Internetový rockový magazin

The Tap Tap připravují jubilejní desátý ročník festivalu Pojď dál

Text: Zdena Selingerová

Kapela THE TAP TAP po vynucené pauze opět zve na festival hudby a pohybu Pojď dál v areálu škol Jedličkova ústavu na Vyšehradě. Slaňovat se bude věž televizního vysílače na Žižkově.

Letošní desátý ročník se uskuteční v sobotu 7. května 2022. Tentokrát ale budou všechny body programu soustředěny na jednom místě, a to v areálu škol Jedličkova ústavu před branami Vyšehradu.

Sérii koncertů na Vyšehradě zahájí kolem poledne KATKA ŠARKÖZI. Ve 13.00 hod. vás rozhoupe showman COCOMAN. Ve 14.00 hod. zazní z velkého pódia UKULELE TROUBLEMAKERS a od 16.00 hodin vystoupí PÍSKOMIL SE VRACÍ. V 18.00 hod. zahraje slavná kapela BUTY. Ve 20.00 hod. festival uzavře hvězda večera The Tap Tap. Další účinkující a doprovodné akce najdete v programu festivalu.

Ještě před vystoupením The Tap Tap proběhne online přenos slaňování na invalidním vozíku, tentokrát z neuvěřitelné výšky 100 metrů televizního vysílače na Žižkově. Slanění absolvuje pravidelná ‘slaňovačka‘ této akce, křehká a statečná Kateřina Šůlová.

K pohybu vás nebudou inspirovat jen melodie hudebních vystoupení, ale i tým Sportovního klubu Jedličkova ústavu. K festivalu Pojď dál patří již několik let slogan: „Maminky nevařte, občerstvení všech druhů, tvarů a chutí zajištěno.“ V areálu festivalu bude široká nabídka kvalitních specialit jak k jídlu, tak k pití.

Související odkazy:
www.pojddal.cz
www.thetaptap.cz
www.facebook.com/TheTapTap


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 577

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *