RockShock

Internetový rockový magazin

almost.artist ve svém prvním klipu zapalují Cigarettes

Text: Ricardo Delfino

Pražská skupina ALMOST.ARTIST se představuje debutovým klipem k samostatnému singlu s názvem Cigarettes. Čtveřice muzikantů v kouři podávané cigarety polemizuje o frustraci z nepohodlí i o jeho hořkém přijetí.

„Cigarettes je hlavně o pocitu, že na nějakým místě už nemůžeš dlouho zůstat, že už ti dalo všechno a budeš muset jít brzo pryč. Je to přesně o tom momentu, kdy nejde ještě teď hned odejít. Tak jdeš aspoň ven na cígo a u toho si trochu víc v klidu přemejšlíš nad tím, jaký to bude, až budeš pryč, až budeš zase konečně volnej,“ říká zpěvák a kytarista Petr Freitag.

Smíchání skladby natočené ve zkušebně se ujal rakouský producent a skladatel Julian Werl, stojící za projektem Nichi Mlebom a debutovým albem brněnských sinks coby producent. Režie minimalistického videoklipu se chopila Adéla Haschková, střihu frontman skupiny Petr Freitag, produkce Kateřina Nekvindová. Z jednodenního natáčení tak společnými silami vznikl první videoklip skupiny.

Garagerockovou kytarovku odkazující na éru skupin Petera Dohertyho Libertines či Babyshambles založili kytaristé Adam Mičinec a Petr Freitag. Později se na baskytaru přidal David Moudrý, koncertující také s Aiko nebo Funky Monx. Formaci uzavírá bubeník Matej Kráľ. Na přelomu jara a léta chystají hudebníci další singl a debutové EP natočené v pražském Golden HIVE Studiu.

Multilink Cigaretteswww.songwhip.com/almostartist/cigarettes

Související odkazy:
www.facebook.com/almost.artist.official
www.instagram.com/almost.artist.official


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 607

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *