RockShock

Internetový rockový magazin

Hollywood Undead nastolí ještě větší Chaos

Text: Smile Music

Americká rap/rock/nu-metalová pětice z Los Angeles se vrací s novým singlem Chaos, produkovaným WZRD BLD alias producentem Drewem Fulkem, který pracoval také třeba s Bullet For My Valentine. Skladba patří mezi nejtvrdší, které kdy kapela napsala, a přesto stále kombinuje dynamické prvky rapu, metalu či elektroniky způsobem, který je vlastní pouze HOLLYWOOD UNDEAD.

Singl Chaos je úplně první ochutnávkou z osmého studiového alba, které kapela chystá, zatím bez pevného data vydání. „Jako chaos někdy označujeme moment, kdy si pro lepší orientaci musíme odfrknout, abychom mohli pokračovat dál. Jenže co když to není jen dočasné zmatení mysli, ale trvalý stav? Co když si bezbožní klid a odpočinek nezaslouží?“ uvádí mnohoznačně ke skladbě Chaos zpěvák a rapper Johnny 3 Tears. A jeho kolega Danny v textu songu pěje: „Zítra se třeba neuvidíme, protože dneska můžu zemřít. Zpívám o smutku s úsměvem na tváři, jsme mrtví, nebo živí?“

Hollywood Undead se aktuálně přesouvají na americké turné, které je zastihne ve společnosti dalších velkých jmen – PAPA ROACH a BAD WOLVES. Do Evropy se pak kapela podívá s úsvitem léta.

Související odkazy:
www.hollywoodundead.com
www.facebook.com/hollywoodundead
www.instagram.com/hollywoodundead
www.twitter.com/hollywoodundead


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 607

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *